Dżem, Myslovitz, Kat&Roman Kostrzewski – muzyczna uczta w...

  Dżem, Myslovitz, Kat&Roman Kostrzewski – muzyczna uczta w Katowicach!

  Artykuł sponsorowany

  Dżem, Myslovitz, Kat&Roman Kostrzewski – muzyczna uczta w Katowicach!
  1/5
  przejdź do galerii
  Wielka muzyczna uczta dla wielbicieli mocnego brzmienia. W sobotę 11 lipca w Parku Leśnym Dolny Trzech Stawów w Katowicach wystąpi Dżem, Myslovitz oraz Kat&Roman Kostrzewski. Wstęp wolny!
  To kolejny prezent od miasta dla jego mieszkańców z okazji 150-lecia Katowic. Trzy koncerty w sobotę 11 lipca odbędą się pod hasłem Śląska Scena Muzyczna. W końcu Dżem, Myslovitz i Kat&Roman Kostrzewski to rockowe produkty eksportowe Górnego Śląska, z których jesteśmy dumni. W Parku Leśnym (poniżej łąka przy parkingu poniżej lotniska Muchowiec) posłuchamy ich w piknikowej, wakacyjnej atmosferze.

  Żaden z zaproszonych zespołów nie wymaga szerszej prezentacji. Jako pierwszy, o godz. 18, wystąpi Kat&Roman Kostrzewski. Wtedy zabrzmi najcięższa muzyka tego wieczoru, bo zespół wokalisty Romana Kostrzewskiego to legenda trash metalu.
  Status legendy ma też niewątpliwie Dżem. Rozsławiony przez charyzmę i talent Ryśka Riedla, także po śmierci wokalisty doskonale sobie poradził, grając swoje największe przeboje i tworząc nowe. „Sen o Viktorii”, „List do M.” czy „Do kołyski” to tylko niektóre z przebojów, które na zawsze weszły do historii polskiej muzyki. Każdy koncert Dżemu przyciąga tysiące fanów.
  Zmianę lidera przeszedł także Myslovitz. Albumem „1.577” artyści udowodnili, że legenda gitarowego grania z Mysłowic jest wciąż żywa. Pokazali też, że wciąż mają apetyt na przeboje, takie jak „Prędzej później dalej”.

  Śląska Scena Muzyczna
  Kat&Roman Kostrzewski – godz. 18.00
  Dżem – godz. 19.30
  Myslovitz – godz. 21
  Wstęp wolny

  Uwaga! Specjalna linia autobusowa Park Leśny będzie kursować wieczorem 11 lipca z Dworca Autobusowego do Parku Leśnego i z powrotem.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama