Dni otwarte w Śląskim Wesołym Miasteczku. Przez godzinę...

  Dni otwarte w Śląskim Wesołym Miasteczku. Przez godzinę wchodzimy za darmo!

  Zdjęcie autora materiału

  Kamila Rożnowska

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Dni otwarte w Śląskim Wesołym Miasteczku. Godzina zabawy za darmo
  1/30
  przejdź do galerii

  Dni otwarte w Śląskim Wesołym Miasteczku. Godzina zabawy za darmo ©Arkadiusz Gola

  Nowe rabaty z kolorowymi kwiatami, 3 tys. zasadzonych tui, program imprez tematycznych, bilety rodzinne, darmowy parking dla klientów i nowe urządzenia. To zmiany, które zachodzą w wesołym miasteczku. Każdy ma szansę je zobaczyć, bo od 1 do 14 lipca trwają dni otwarte w lunaparku. W ostatniej godzinie pracy "wesołego" może też za darmo skorzystać z dostępnych tam atrakcji.
  Dwanaście tirów przywiozło w ciągu ostatnich dwóch tygodni kolorowe kwiaty do Śląskiego Wesołego Miasteczka, gdzie rośliny zostały posadzone. W lunaparku pojawiły się też nowe ławki i system nawadniania. To początek zmian, które zaczną zachodzić w lunaparku. Wszystko po tym jak w połowie kwietnia słowacka firma TMR stała się większościowym udziałowcem w spółce, która ma zmodernizować nasz park rozrywki.

  Każdy, kto chciałby zobaczyć zmiany, które zaszły w ostatnim czasie w Śląskim Wesołym Miasteczku ma taką szansę. Bowiem od 1 do 14 lipca będą trwały tam dni otwarte. Oznacza to, że w ostatniej godzinie pracy lunaparku (w dni robocze od godz. 18 do 19, a w weekendy od godz. 20 do 21) będzie można wejść tam za darmo i "pokręcić się" na urządzeniach. Poza tym od 6 lipca "wesołe" będzie czynne także w poniedziałki, której do tej pory były dniami technicznymi.

  Ale zmian w "wesołym" nie brakuje. Dzisiaj np. została uruchomiona nowa atrakcja wodna o nazwie Jungle Boat, z której mogą korzystać całe rodziny. Przechodząc obok niej też możecie zostać "orzeźwieni", ponieważ wagoniki zostały wyposażone w psikawki napełnione wodą.

  Poza tym niebawem ma zostać uruchomiony ponownie rollercoaster Himalai, który działał od początku czerwca. Teraz trwa jego obudowywanie i za niecałe dwa tygodnie znów powinien zabrać pasażerów na pokład. W nowej odsłonie.

  Jak mówi nam Justyna Dziedzic, specjalista ds. marketingu w wesołym miasteczku, konstrukcja tego urządzenia zostanie obudowana skalnymi elementami, wprowadzającymi górski klimat do tej kolejki. Na trasie przejazdu będziemy przejeżdżać przez tunele.

  Zmiany też zachodzą w cenniku lunaparku. Do oferty został wprowadzony bilet rodzinny dla dwóch osób dorosłych z dwójką lub trójką dzieci za 149 zł. Natomiast od sierpnia w ofercie ma pojawić się imienna wejściówka, umożliwiająca dwukrotne odwiedzenie lunaparku. Ma kosztować 60 zł.


  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dlaczego firma TMR nie rozpoczeła od nowych urządzeń,

   asia (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Dlaczego firma TMR nie rozpoczeła inwestowania w nowe urządzenia tylko od krzewów rabat .To ma być WESOŁE MIASTECZKO śmiechu warte

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   specjalistka od marketingów hahaha

   Tulipan (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   ja jestem specjalistom od specjalistek : )

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama