Najlepsze schroniska w Polsce 2015 [RANKING SCHRONISK...

  Najlepsze schroniska w Polsce 2015 [RANKING SCHRONISK GÓSKICH MAGAZYNU N.P.M.]

  JAK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  RANKING SCHRONISK GÓRSKICH 2015Miejsce 1. Schronisko PTTK im. Wincentego Pola w Roztoce (1031m n.p.m.) położone jest poniżej wylotu Doliny Roztoki w
  1/6
  przejdź do galerii

  RANKING SCHRONISK GÓRSKICH 2015
  Miejsce 1.
  Schronisko PTTK im. Wincentego Pola w Roztoce (1031m n.p.m.) położone jest poniżej wylotu Doliny Roztoki w Dolinie Białki przy starej leśnej drodze do Morskiego Oka. Dysponuje 75-ma miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4, 6, 8, i 9- osobowych. W całości obiektu znajdują się: jadłodajnia, bufet, świetlica, łazienki, prysznice, elektryczność, ciepła woda, kuchnia turystyczna i suszarnia. Gwarantuje bogate i smaczne dania kuchni domowej. Wrzątek podaje za darmo. ©Fot. wikipedia/Arvedui89

  RANKING SCHRONISK GÓRSKICH 2015 wg MAGAZYNU N.P.M. Schronisko na Markowych Szczawin pod Babią Górą zajęło trzecie miejsce w zorganizowanym po raz czwarty rankingu schronisk górskich przygotowanym przez miesięcznik „n.p.m.”. Zwyciężyło schronisko Roztoka w Tartach. Najgorsza okazała się Orlica w Zieleńcu. W pierwszej dziesiątce znalazły się jeszcze trzy inne schroniska z naszego regionu.

  RANKING SCHRONISK GÓRSKICH 2015  - Ranking schronisk „n.p.m.” powstaje w cyklu dwuletnim. Nie jest to jednak żadna „klikanka”, jakich wiele można znaleźć w internecie. To dokładnie przygotowywane zestawienie, które opracowujemy w oparciu o dwukrotne odwiedziny ankieterów w każdym obiekcie. Dziennikarze i współpracownicy „n.p.m.” podczas wizyty incognito traktowani są jak zwyczajni turyści, dzięki czemu mogą dokładnie i rzetelnie ocenić każde schronisko - informuje Tomasz Cylka, redaktor naczelny „n.p.m.”


  Co decyduje o ocenie? Tak w jak latach poprzednich na ocenę złożyły się cztery główne kryteria: wyżywienie (jakość, wybór, cena), warunki noclegowe (czystość i standard pokoi, cena) i sanitarne (czystość i jakość sanitariatów oraz łazienek, a także ich liczba) oraz atmosfera (nastawienie obsługi do klienta, gotowość do niesienia pomocy, komunikacja telefoniczna i mailowa).

  - Dzięki rankingowi każdy czytelnik może dokładnie zobaczyć, gdzie turysta traktowany jest jak intruz, gdzie może się natknąć na grzyb pod prysznicem, a gdzie ma problemy z wejściem do środka. Z drugiej strony z rankingu „n.p.m.” jasno wynika, gdzie gospodarze dbają o obiekt, a goście to niemal domownicy - podkreśla red. Cylka.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Miejsce Bereśnik?

   Darek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Które miejsce dostało schronisko Bacówka pod Bereśnikiem?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   schroniska

   turist (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 6

   Halo bazgracze z DZ! Ani jednego zdjecia z wnetrza schroniska. Wyobrazam sobie jak tam wyglada- typowo polnisch, do tego " smaczny zur i prima krupniok" Fujjj!


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   BUDY W GÓRACH

   222259 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   A CO Z SPRAWCAMI TEGO SCHRONISKA CO EKIPA FILNOWA JE WYSADZIŁA DO EFEKTÓW --co za syf

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama