AWFalia Katowice 2011 [PROGRAM, ATRAKCJE, ARTYŚCI]

  AWFalia Katowice 2011 [PROGRAM, ATRAKCJE, ARTYŚCI]

  tkaz

  AWFalia to święto studentów Akademii Wychowania Fizycznego odbywające się na terenie kampusu akademickiego uczelni. W tym roku impreza będzie nosić nazwę hydroAWFalia 2011.
  Nowa nazwa z racji na to, iż motywem przewodnim imprezy będzie woda, która pojawi się na imprezie w trzech stanach skupienia.

  POLECAMY: TOP 10 FILMÓW, BEZ KTÓRYCH NIE MOŻNA ZROZUMIEĆ ŚLĄSKA

  Śnieg obecny będzie podczas ogólnopolskich zawodów w jibbingu, które będą częścią katowickich AWFaliów. Każdy będzie mógł spróbować wówczas jazdy na snowboardzie po sztucznych przeszkodach. Nie braknie też innych turniejów sportowych.

  Gwiazdą sceny muzycznej będzie zespół IRA. Dodatkową niespodzianką przygotowaną przez organizatorów będzie występ Ady Szulc, finalistki programu X-Factor.


  Program hydroAWFaliów 2011:

  10 maja
  - studencki grill z DJ-em

  11 maja
  - Gooral, MBrother, Robert M

  12 maja
  - Bongo Jerusalem, Chillitoy (Ada Szulc)
  - gwiazda: IRA

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wstęp tylko dla AWF

   Aga (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 59 / 49

   sorry, ale na Igrach Politechniki Śląskiej, Juwenaliach Śląskich czy Krakowskich nie trzeba udowadniać że jest się studentem danej uczelni, ba, chętnie przychodzą rodziny z dziećmi by posłuchać...rozwiń całość

   sorry, ale na Igrach Politechniki Śląskiej, Juwenaliach Śląskich czy Krakowskich nie trzeba udowadniać że jest się studentem danej uczelni, ba, chętnie przychodzą rodziny z dziećmi by posłuchać dobrej muzyki, powspominać czasy młodości, takie imprezy mają łączyć i studentów i pokolenia!
   To co wczoraj widziałam to istny sajgon!! Oprócz chamskiego zachowania studentów AWFu (tak AWFu-inni dzięki gromadzie strażników nie weszli) rzucanie kaskami, kuflami w występujący zespół IRA, to jeszcze te chmary młodzieży pijące w krzakach poza ogrodzeniem, no cóż nie wiedzieli, że nie wejdą na koncert...zamiast wyszaleć się na, pili poza nim!!zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama