Zespół Haliny Mlynkovej przegrał półfinał Bitwy na głosy

  Zespół Haliny Mlynkovej przegrał półfinał Bitwy na głosy

  PS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Bitwa na głosy

  Bitwa na głosy ©Mat. prom. TVP/Bogacz

  Zespół Haliny Mlynkovej z Cieszyna nie będzie się liczył w finale Bitwy na głosy. Co prawda za tydzień jeszcze zaśpiewa, ale o zwycięstwo powalczą tylko zespoły Piotra Kupichy z Katowic i Urszuli Dudziak z Zielonej Góry.
  Bitwa na głosy

  Bitwa na głosy ©Mat. prom. TVP/Bogacz

  Sobotnia Bitwa na głosy okazała się szczęśliwa dla zespołu Urszuli Dudziak z Zielonej Góry. Rzutem na taśmę wyprzedził w końcowym liczeniu głosów faworyzowany zespół Haliny Mlynkovej z Cieszyna.

  Pierwszy półfinałowy przebój grupy Earth, Wind and Fire pt. September w wykonaniu zespołu Urszuli nie przypadł widzom do gustu. Zdecydowanie bardziej podobało się wykonanie utworu Adele pt. Rolling in a Deep zespołu Haliny. Znalazło to odzwierciedlenie w liczbie oddanych głosów.

  Natomiast druga runda należała do zespołu Urszuli. Co prawda hit Shanii Twain pt. Man! I feel like a Woman zaśpiewany został brawurowo, ale publiczność porwała wielki przebój sprzed lat z filmu Dirty Dancing pt. Time of my Life.

  I tak oto w wielkim finale 7 maja o główną nagrodę śpiewać będzie zespół Urszuli Dudziak, który rywalizować ma z zespołem Piotra Kupichy z Katowic.

  Rozstrzygnięcie jest zaskakujące. Faworytem do udziału w finałowej Bitwie na głosy wśród bukmacherów był zdecydowanie zespół Haliny Mlynkovej. Zdaniem 86 proc. uczestników zakładów w kolekturach Fortuny, tę bitwę miał wygrać zespół z Cieszyna.

  Za tydzień scena Bitwy zamieni się w Broadway! 7 maja, oprócz zaciętej walki o pierwsze miejsce, usłyszymy także piosenki pozostałych sześciu artystów i ich zespołów, którzy już odpadli z rywalizacji.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   niestety

   Edi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 22 / 20

   Panie i panowie piszący do (z?) Dziennika! Ratunku!!!
   Kto nauczył was takiej stylistyki!?
   Masakra.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kto to pisał?

   Wiader (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 19 / 19

   Kto to pisał? Artykuł pełen błędów. "Rzutem na taśmę wyprzedził w końcowym liczeniu głosów internautów faworyzowany zespół Haliny Mlynkovej z Cieszyna. " Głosowali widzowie, nie internauci. Poza...rozwiń całość

   Kto to pisał? Artykuł pełen błędów. "Rzutem na taśmę wyprzedził w końcowym liczeniu głosów internautów faworyzowany zespół Haliny Mlynkovej z Cieszyna. " Głosowali widzowie, nie internauci. Poza tym w ktory miejscu zespół Haliny był faworyzowany? "Zdecydowanie bardziej podobało się wykonanie utworu Adele pt. Rolling in a Deep zespołu Haliny. Znalazło to odzwierciedlenie w liczbie oddanych głosów. Natomiast druga runda należała do zespołu Haliny." Wychodzi na to, że pierwszą rundę wygrał zespół Haliny, ale za to drugą rundę wygrał zespół Haliny. ;/ zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama