Wszystko, czego chcielibyście się dowiedzieć o pracy w...

  Wszystko, czego chcielibyście się dowiedzieć o pracy w Niemczech

  Beata Sypuła

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Wszystko, czego chcielibyście się dowiedzieć o pracy w Niemczech

  ©arc.

  Chciałbyś znaleźć legalną pracę w Niemczech, ale nie wiesz, jak to zrobić, ile można zarobić, jaki jest program socjalny i dla kogo? Można się tego dowiedzieć 12 maja w Domu Współpracy Polsko-Niemieckiej w Gliwicach.
  Wszystko, czego chcielibyście się dowiedzieć o pracy w Niemczech

  ©arc.

  Niezwykłą popularnością cieszą się organizowane tam cyklicznie spotkania "Rozmowy o Europie". Zawsze zapraszana jest na nie jedna z osobistości polskiego i niemieckiego, a także europejskiego świata polityki, nauki i mediów. Tym razem gościem będzie Ulrike Geith, kierownik wydziału ds. polityki społecznej w Ambasadzie Republiki Federalnej Niemiec w Warszawie. Tematem będzie otwarcie niemieckiego rynku pracy. Spotkanie będzie tłumaczone symultanicznie w językach polskim i niemieckim.

  Spotkanie rozpocznie się 12 maja (czwartek) o godz. 18 w sali 002 (parter budynku nr 3 - Cechownia), przy ul. Bojkowskiej 37 (Nowe Gliwice).

  Informacje na www.haus.pl.

  Kto ma szansę  Pracodawcy niemieccy oczekują znajomości języka niemieckiego, fachowości, certyfikatów, dyplomów, szybkiego podjęcia pracy. Największe szanse na znalezienie pracy w Niemczech mają specjaliści - elektrycy, elektronicy, mechanicy precyzyjni, inżynierowie budowlani, spawacze, malarze, wykwalifikowani sprzedawcy, informatycy, lekarze, personel medyczny, przedstawiciele handlowi oraz pracownicy z wykształceniem technicznym.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama