Menu Region

Prognoza pogody na 11 i 12 maja

Prognoza pogody na 11 i 12 maja

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Zachodni

PAP

Prześlij Drukuj
Mniejsza czcionka Większa czcionka
W środę w kraju zachmurzenie małe, miejscami umiarkowane, jedynie na Pomorzu Zachodnim, na Ziemi Lubuskiej i zachodzie Dolnego Śląska zachmurzenie będzie wzrastać do dużego aż do wystąpienia miejscami po południu i wieczorem przelotnych opadów deszczu lub burz.
Temperatura maksymalna od 20 st. C na morzem, 22 st. na południowym wschodzie do 27 st. na zachodzie. Wiatr słaby, w zachodniej połowie kraju południowo-wschodni i południowy, we wschodniej połowie zmienny. Podczas burz wiatr umiarkowany i porywisty.

W nocy na krańcach zachodnich i północnym zachodzie zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami przelotny deszcz, początkowo możliwe burze.
Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie małe lub bezchmurnie.

Temperatura minimalna od 7 st. na Suwalszczyźnie i południu do 12 st. na zachodzie Polski. Wiatr słaby, na zachodzie południowo-wschodni i południowy, a na wschodzie zmienny. Początkowo w strefie burz wiatr umiarkowany i porywisty.

W czwartek na zachodzie kraju zachmurzenie umiarkowane i duże, okresami przelotne opady deszczu, lokalnie możliwe burze. Na wschodzie. Na pozostałym obszarze zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 16 st. nad morzem, 22 st. na południowym wschodzie i na północnym zachodzie do 27 st. na Opolszczyźnie.

Wiatr na południowym wschodzie słaby, zmienny, na zachodnim i środkowym Pomorzu będzie skręcał na północno-zachodni, na pozostałym obszarze słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. Podczas burz wiatr umiarkowany i porywisty.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.