Plac Beckhama i Lady Gagi? SCC szuka nazw dla nowych placów!

  Plac Beckhama i Lady Gagi? SCC szuka nazw dla nowych placów!

  LOTA

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Trwa konkurs na nazwy dla czterech nowych placów, które powstaną w rozbudowanej Silesia City Center. W konkursie może wziąć udział każdy, kto prześle swoje 4 typy, z uzasadnieniem. Na zwycięzcę czeka 2 tys. złotych.
  Obecnie w centrum handlowym placów jest 7, gdy jesienią tego roku zostanie otwarta nowa część SCC będzie ich 11.

  - Chcemy zrobić ogólnopolską burzę mózgów. Każdy pomysł jest intrygujący, ciekawy. Szukamy nazw, które będą związane z regionem lub zupełnie oderwane od rzeczywistości. Można pobawić się językiem, poszukać w słowniku, sięgnąć do popkultury. Czy możliwy jest plac Lady Gagi? Tak, jeśli ktoś przekona nas do tego, że to dobry pomysł - mówi Marta Drzewiecka, dyrektor ds. marketingu SCC.

  Pomysły na nazwy placów można nadsyłać do 13 czerwca. O wyborze najciekawszych nazw zadecydują dziennikarze, poloniści, językoznawcy, a także przedstawiciele galerii.
  Propozycje możecie nadsyłać na adres: Biuro Zarządu SCC, ul. Chorzowska 109a, 40-101 Katowice lub dostarczyć do Punktu Informacyjnego SCC (Plac Śląski), z dopiskiem na kopercie: konkurs "Twoja Przestrzeń w Silesii". Do zgłoszenia należy dołączyć regulamin oraz kwestionariusz osobowy dostępny na stronie www.silesiacitycenter.com.pl

  Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do dnia 1 lipca.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama