Dinozaury wygryzą konie w Ochabach?

  Dinozaury wygryzą konie w Ochabach?

  Łukasz Klimaniec

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Park Rozrywki i Edukacji powstanie w miejscu Ośrodka Sportów Konnych, który sprzedała Stadnina Koni w Ochabach. Zamiast popisów jeźdźców konnych na parkourze tuż przy popularnej "wiślance" będzie można podziwiać miniatury znanych w świecie miejsc i budowli, dinozaury oraz jedyne w kraju... oceanarium prehistoryczne.
  Ewelina Legerska-Drewniak mówi, że pojawią się też dinozaury

  Ewelina Legerska-Drewniak mówi, że pojawią się też dinozaury ©Łukasz Klimaniec

  - To jedyny taki projekt realizowany w kraju - zapewnia Ewelina Legierska-Drewniak, dyrektorka ds. sprzedaży i marketingu Dream Park Ochaby.

  Niezwykłe oceanarium znajdzie się w wielkiej hali, w której będą ustawione olbrzymie ekrany. Stworzenia żyjącą miliony lat temu będzie można oglądać w wersji 3D. Dla Ochab to gigantyczna zmiana. Zwłaszcza, że po sprzedaży Ośrodka Sportów Konnych została zburzona charakterystyczna hala, która ludziom kojarzyła się ze stadniną. A ta, jak wiadomo, była wizytówką wsi. Teraz w tym miejscu hali wyrósł nowy budynek obok którego pojawiły się dinozaury.

  Maciej Bieniek, sołtys Ochab przypomina, że w poprzednich latach ośrodek sportów konnych mocno podupadł. Dlatego nowa inwestycja traktowana jest jako szansa wypracowania ochabskiej marki.

  - Liczymy na to, że park dinozaurów będzie kolejną wizytówką Ochab. Mamy nadzieję, że naszą miejscowość odwiedzi mnóstwo turystów. I że przyjeżdżając do Ochab zechcą zobaczyć inne atrakcje naszej miejscowości - podkreśla.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama