Uwaga! Wszystko o bezpiecznej pracy podczas wakacji

  Uwaga! Wszystko o bezpiecznej pracy podczas wakacji

  Monika Krężel

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Coraz więcej młodych ludzi chce zarabiać podczas wakacji

  Coraz więcej młodych ludzi chce zarabiać podczas wakacji ©Małgorzata Genca

  Co powinien wiedzieć licealista, zanim podejmie wakacyjną pracę? Czy może zawrzeć umowę z pracodawcą? Jak trafić na bezpieczną ofertę pracy? Odpowiedzi na takie pytania udzielą specjaliści podczas specjalnych spotkań. Organizują je m.in. Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy i Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach.
  Coraz więcej młodych ludzi chce zarabiać podczas wakacji

  Coraz więcej młodych ludzi chce zarabiać podczas wakacji ©Małgorzata Genca

  W ramach cyklu spotkań "Bezpieczna praca na wakacje" zorganizowane zostaną szkolenia dla młodzieży dotyczące przepisów prawa pracy, zagadnień związanych z podjęciem pracy krótkoterminowej, umów o pracę i umów cywilno-prawnych. Gdzie i kiedy zaplanowano spotkania?

  27 maja od godziny 10.25 do 11.30 odbędzie się szkolenie dla młodzieży Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku. Miejsce spotkania - sala konferencyjna Rybnickiego Centrum Edukacji Zawodowej ul. św. Józefa 30 w Rybniku.

  2 czerwca od godziny 10 do 13 - szkolenie dla młodzieży w ramach organizowanych Targów Pracy w Katowicach. Miejsce szkolenia - Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP, Wydział Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach przy ulicy Katowickiej 27.

  6 czerwca od godziny 10 do 13 - szkolenie dla młodzieży w ramach organizowanego Kiermaszu Ofert Pracy w Dąbrowie Górniczej. Miejsce szkolenia - Zespół Szkół Ekonomicznych im. K. Adamieckiego w Dąbrowie Górniczej, al. Piłsudskiego 5.

  9 czerwca od godziny 10 do 13 - szkolenie dla młodzieży w ramach IV Wakacyjnych Targów Pracy w Tychach. Miejsce szkolenia - Zespół Szkół nr 4 w Tychach, al. Bielska 100.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama