Kompletnie pijana matka wyszła do sklepu z 1,5-rocznym...

  Kompletnie pijana matka wyszła do sklepu z 1,5-rocznym synkiem

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z komisariatu w Bytomiu - Miechowicach zatrzymali pijaną 33-latkę opiekującą się swoim półtorarocznym synkiem. Kobieta trafiła do izby wytrzeźwień, natomiast chłopcem zaopiekował się jego ojciec.
  W poniedziałek wieczorem przypadkowi przechodnie zauważyli stojącą obok pawilonu handlowego przy ul. Reptowskiej w Bytomiu, słaniającą się na nogach kobietę z wózkiem, w którym znajdowało się maleńkie dziecko.

  Ponieważ wszystko wskazywało na to, że kobieta może być nietrzeźwa, zawiadomili policję. Na miejsce udali się stróże prawa, którzy sprawdzili stan trzeźwości kobiety.

  Badanie wykazało w jej organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. W trakcie policyjnej interwencji, kobieta zachowywała się agresywnie, w związku z czym została zatrzymana i doprowadzona do wytrzeźwienia.

  Będący pod jej opieką synek, najpierw został oddany pod opiekę lekarzy, a następnie chłopca odebrał jego ojciec. Teraz policjanci sprawdzają czy, że 33-latka swoim zachowaniem naraziła dziecko na niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia. Za to przestępstwo może jej grozić do 5 lat więzienia.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama