Młodzi dziennikarze w redakcji Dziennika Zachodniego...

  Młodzi dziennikarze w redakcji Dziennika Zachodniego [ZDJĘCIA i WIDEO]

  Joanna Oreł

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Młodzi dziennikarze w redakcji Dziennika Zachodniego [ZDJĘCIA i WIDEO]
  1/14
  przejdź do galerii

  ©Arkadiusz Gola

  Najpierw zostanie prezydentem, a później dziennikarzem, albo odwrotnie. Takie plany na przyszłość ma 9-letni Jaś Rybaniec z Borowna. O tym, że warto zostać przy dziennikarstwie próbowaliśmy go przekonać podczas wizyty uczniów - uczestników programu Junior Media w redakcji Dziennika Zachodniego.
  - Ja już zdecydowałam. Zostanę dziennikarką i koniec. To jest moje marzenie i jak na razie go nie zmieniam - twierdzi Wiktoria Pniok, która przyjechała do nas z tyskiej Szkoły Podstawowej nr 17.   Nasi młodzi goście odwiedzili redakcję Dziennika Zachodniego w ramach projektu Junior Media, adresowanego do uczniów wszystkich typów szkół. To internetowa platforma do przygotowywania i wydawania gazetek szkolnych. Oprócz pisania artykułów, redagowania i wydawania swoich gazetek, uczniowie odwiedzają regularnie naszą redakcję - tak jak dziś.

  Podczas wizyty w naszej redakcji, pokazaliśmy uczestnikom programu Junior Media, jak wygląda codzienna praca dziennikarza. Otworzyliśmy przed nimi drzwi sekretariatu redakcji, gdzie powstaje gazeta, drukarni, a nawet przyznaliśmy się do paru wpadek, które jak wszystkim - zdarzają się i nam. 

  Na szczęście przyszli dziennikarze przymknęli na to oko i przygotowali dla nas niespodziankę, która z pewnością zaskoczy i Was!  Chcecie poznać bliżej naszych młodych dziennikarzy i przyjaciół? Czytajcie środowe wydanie Dziennika Zachodniego!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama