Ważne
  Katowice: ESKA Music Awards już dziś w Spodku

  Katowice: ESKA Music Awards już dziś w Spodku

  KAP

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Duet Madcon, jedna z gwiazd Gali ESKA Music Awards

  Duet Madcon, jedna z gwiazd Gali ESKA Music Awards

  Ostatnie przygotowania do wieczornej Gali ESKA Music Awards. Wystapią m.in. Alexis Jordan, Madcon, Skunk Anansie, Alexandra Stan, Kayah, Agnieszka Chylińska, Afromental, Robert M
  Duet Madcon, jedna z gwiazd Gali ESKA Music Awards

  Duet Madcon, jedna z gwiazd Gali ESKA Music Awards

  W Spodku przygotowania do wieczornej gali idą pełną parą. Początek imprezy i zarazem bezpośredniej transmisji w TVP2 o godz.20.00.

  - Większość prac technicznych mamy już za sobą. Montaż sceny i nagłośnienia oraz przygotowanie scenografii trwały ponad 3 dni. Wykorzystaliśmy do tego blisko 120 ton sprzętu - mówi Marcin Bachara, Dyrektor Artystyczny EMA. - Przeprowadziliśmy już próby pirotechniczne i multimedialne, teraz wspólnie z reżyserem i choreografem dopracowujemy szczegóły - dodaje Bachara.

  ZOBACZ, KTO WYSTĄPI W SPODKU. POSŁUCHAJ WYKONAWCÓW

  Artyści rozpoczęli przygotowania do występu. Na scenie odbyli już próby m.in. Alexis Jordan, Robert M oraz próby młodzi wykonawcy nominowani do nagrody w kategorii "Nowa Twarz". Nad choreografią czuwa znany m.in. z "Tańca z gwiazdami" oraz "You Can Dance" Augustin Egurolla. Twórcą scenografii jest Giorgos Stylianau, utalentowany grecki artysta, któremu powierzono m.in. przygotowanie ceremonii otwarcia Stadionu Narodowego.

  Gwiazdy imprezy zatrzymały się w hotelu Qubus, niedaleko Spodka, a przede wszystkim w hotelu Angelo. W Angelo Hotel Katowice, podczas tegorocznej EMA nocowali między innymi: Skunk Anansie, Agnieszka Chylinska z zespołem, Natalia Kills z zespołem, Ewa Farna z zespołem, Honey z zespołem, VIDEO, Aleksandra Stan, IGA, Andrzej Piaseczny, Rafal Brzozowski i Tomasz Kammel.

  ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z PRÓBY PRZED GALĄ ESKA MUSIC AWARDS

  Organizatorzy spodziewają się, że w katowickim Spodku pojawi się około 8 tys. widzów. Prawdziwych fanów muzyki dance i pop na pewno nie odstraszy ani deszcz padający od rana w Katowicach ani finał Ligi Mistrzów, który odbędzie się tego wieczoru.

  Bramki zostaną otwarte o 17:30, a pół godziny przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy publiczność rozgrzeją prezenterzy ESKA TV - Adrian Harasim i Maciej Stajniak.

  NAJNOWSZE INFORMACJE KULTURALNE Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

  Nagrody zostaną wręczone nominowanym polskim gwiazdom w siedmiu kategoriach: Artysta Roku, Artystka Roku, Video Roku, Zespół Roku, Hit Roku, Klubowy Hit Roku oraz Nowa Twarz. O przyznaniu nagród zadecydowali Internauci, głosując na swoich faworytów na stronie Ema.eska.pl. Kapituła ESKI jak co roku przyzna również podczas Gali nagrody gwiazdom zagranicznym w kategoriach: Zagraniczny Hit Roku, Zagraniczny Zespół Roku, Zagraniczna Nowa Twarz, Zagraniczny Rockowy Zespół Roku oraz Zagraniczny Artysta Roku.

  Bądźcie z nami przez cały dzień. Będziemy na bieżąco relacjonować to, co się dzieje pod Spodkiem, w Spodku i na Spodku:-) Będziemy rozmawiać z gwiazdami, fotografować widzów Gali, a wszystko dodatkowo filmować.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama