ESKA Music Awards: Michał Piróg świętował ze Skin

  ESKA Music Awards: Michał Piróg świętował ze Skin

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Skin podczas gali ESKA Music Awards

  Skin podczas gali ESKA Music Awards ©Mikołaj Suchan

  Tegoroczna gala ESKA Music Awards miała silnie zaznaczony akcent... urodzinowy. Najpierw Ewa Farna postanowiła podarować swoją statuetkę tacie, który tego dnia miał urodziny. Ale nie tylko on zaliczył kolejną wiosnę życia. 28 maja 32 lata skończył Michał Piróg, tancerz, choreograf i juror wszystkich edycji programu "You Can Dance".
  Skin podczas gali ESKA Music Awards

  Skin podczas gali ESKA Music Awards ©Mikołaj Suchan

  Udało nam się chwilę porozmawiać z solenizantem

  OSZ: Przyjmij najserdeczniejsze życzenia.

  MP: Dziekuję bardzo. Przyznam ci się, że na początku nie byłem zbyt skłonny, by przyjąć zaproszenie na tą imprezę, ale w zmieniłem zdanie kiedy się dowiedziałem, że będzie Skunk Anansie i ESKA zgodziła się, żebym razem ze Skin mógł wręczyć nagrodę. Ddzięki temu, że mogłem spędzić jakieś pół godzinki na pogaduszkach z nią, to jest to jeden z cudowniejszych prezentów urodzinowych jaki mogłem dostać.

  PRÓBA PRZED GALĄ ESKA MUSIC AWARDS [ZDJĘCIA]

  OSZ: Skin wiedziała o Twoich urodzinach?

  MP: Tak, jesteśmy po życzeniach (śmiech). Członek jej zespołu też ma dzisiaj urodziny co oznacza, że świętowanie może mieć zdwojone siły. Ale dam radę. Mam nadzieję, że urodziny uczczę z dużą ilością ludzi. Wiesz, ja pracowałem przez wiele lat w teatrze, a tam po ciężkiej pracy należy się odstresować. Więc te boje mam za sobą (śmiech).

  OSZ: Korzystając z okazji, nie mogę nie zapytać Cię o zbliżający się finał obecnej edycji "You Can Dance". Masz swojego faworyta?

  MP: Muszę powiedzieć szczerze, że moi faworyci, którzy byli nimi od początku już odpadli.

  OSZ:... czyli sprawdza się stara teoria, że faworyci jurorów nie do końca mają uznanie wśród publiczności?

  MP: No tak, bo publiczność przy swoich wyborach skupia się na troszeczkę innych cechach zawodników, na przykład czy jest sympatyczny, czy fajnie mówi, czy robi dobre wrażenie, jaką ma historię życia i dlatego tańczy. Mnie nie interesuje co się dzieje w twoim życiu prywatnym, możesz być największą zołzą jaka istnieje, ale jeżeli dobrze tańczysz to ci się należy. Widzowie tak nie mają.

  ZOBACZ ZDJĘCIA FANÓW PODCZAS ESKA MUSIC AWARDS

  OSZ: To zdradź kto był w gronie Twoich faworytów i za kogo bardziej będziesz trzymać kciuki podczas środowego finału?

  MP: Tu jest największa niespodzianka, bo to aż trzy osoby, a nawet cztery. Po pierwsze Magda, która odpadła w pierwszym odcinku i tego najbardziej nie kogę przeboleć, bo ona nie zdążyła się zaprezentować. Dalej Kuba, Sebastian no i Masha. Teraz jest naprawdę bardzo ciężko. Wynik nie zależy już od nas, jurorów. Ta dwójka: Paulina i Dominik, którzy powalczą w finale są fajni, ciężko pracują, ale u każdego widzę pewne braki. Ale chyba jednak bardziej jestem po stronie Pauliny.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama