Wygraj karnet na Selector [BILETY]

  Wygraj karnet na Selector [BILETY]

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Jak otwierać sezon festiwalowy to z wielką pompą. Już jutro, 3 czerwca na krakowskich Błoniach rozpocznie się trzecia edycja Selector Festivalu, który potrwa do soboty (4.06.).
  Crystal Castles zagrają jutro

  Crystal Castles zagrają jutro ©mat. prasowe

  Na dwóch festiwalowych scenach pojawią się gwiazdy oczekiwane i starannie wybrane dla wymagających fanów muzyki elektronicznej i tanecznej. Oprawa wizualna zostanie oddana w ręce najlepszych światowych twórców. Swój udział potwierdzili m.in: La Roux, Klaxons, Hercules and Love Affair, The Orb, Does It Offend You, Yeah?, Ladytron, Katy B, SebastiAn, Oszibarack & Igor Boxx.

  Ogromne emocje wzbudza duet Crystal Castles , którzy intrygują i prowokują swoją muzyką, zachowaniem i wyglądem. Ich muzyka odpowiada najnowszym trendom muzycznym - jest taneczna, melodyjna, ale zarazem ostra i bezkompromisowa. Duet tworzą Kanadyjczycy - Alice Glass i Ethan Kath.


  Koncerty rozpoczynać się będą o godz. 17.30, a kończyć bardzo późno w nocy. Karnet na 2 dni kosztuje 210 zł, a bilety jednodniowe: 150 zł. My mamy 2 karnety na festiwal, które przekazali nam organizatorzy (Alter Art). Aby wygrać trzeba odpowiedzieć na pytanie: gdzie odbyła się poprzednia edycja Selector Festivalu? Odpowiedzi należy przysyłać na adres: konkurs@dz.com.pl, dzisiaj (2.06.) w godz. 12-13.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama