XIII Festiwal im. Ryśka Riedla w WPKiW [PROGRAM, BILETY]

  XIII Festiwal im. Ryśka Riedla w WPKiW [PROGRAM, BILETY]

  WS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  XIII Festiwal im. Ryśka Riedla w WPKiW [PROGRAM, BILETY]

  ©Marzena Bugała

  XIII edycja Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla ponownie odbędzie się w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie na terenie "Pól Marsowych" w dniach: 28-31 lipca.
  XIII Festiwal im. Ryśka Riedla w WPKiW [PROGRAM, BILETY]

  ©Marzena Bugała

  Na początek dwie niespodzianki. Po pierwsze: organizatorzy postanowili uwzględnić prośby fanów i w tym roku po raz pierwszy wprowadzą bilet jednodniowy, tylko na 31 lipca. Po drugie: po koncertach organizatorzy proponują jam session w Leśniczówce.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z FESTIWALU RYŚKA W 2010 ROKU

  Co roku uczestnicy Festiwalu zjeżdzają tłumnie już w czwartek, stąd pomysł organizatorów, którzy przygotowali "rozbiegówkę" w postaci festiwalowego pokazu wspomnień: 28 lipca (czwartek) od 10.00 zapraszają do "Leśniczówki" na pokaz slajdów, filmów o Festiwalu przy muzyce Dżemu.

  CZYTAJ WSZYSTKO NA TEMAT MINIONYCH EDYCJI FESTIWALU RYŚKA

  Tradycyjnie w pierwszym dniu odbędą się przesłuchania koncertowe, a gospodarzem drugiego dnia Festiwalu będzie zespół Dżem.

  ZOBACZ PROGRAM XIII FESTIWALU MUZYCZNEGO IM. RYŚKA RIEDLA

  Kto zagra podczas przesłuchań? O tym, kto zaprezentuje się na scenie, jak zwykle zdecyduje jury. Na razie rekrutacja zespołów trwa: utwory (minimum 20 min. repertuaru) muszą być nadesłane na CD do 15 czerwca 2011r. do organizatora Festiwalu (na adres: Adam Antosiewicz, ul.Jana Brzozy 41, 43-100 Tychy).

  Pewne jest jedno: jak co roku Festiwal będzie niesamowity. Właśnie tak bawiliśmy się podczas XII Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla w Chorzowie.


  PROGRAM FESTIWALU:  28 lipca (czwartek) od 10.00 slajdy, filmy o Festiwalu przy muzyce Dżemu w oficjalnym klubie Festiwalu "LEŚNICZÓWKA"

  29 lipca (piątek) ROZGRZEWKA od 16.00 koncerty w oficjalnym klubie Festiwalu "LEŚNICZÓWKA", a na terenie Festiwalu czynny 24 godzinny Namiot.
  1 3 »

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Załączniki (1)

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama