Powstaje Jaworznicka Lista Przebojów

  Powstaje Jaworznicka Lista Przebojów

  Ziela, Ivan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Profesjonaliści i amatorzy, młodzi i "stare muzyczne wygi". Wszyscy, którzy grają rocka, hip-hop, poezję śpiewaną itp., mogą wziąć udział w Jaworznickiej Liście Przebojów.
  Powstaje Jaworznicka Lista Przebojów

  ©naszemiasto.pl

  - Chcemy, aby wasza pasja znalazła liczne grono odbiorców, aby to, co robicie wyszło z cienia - mówi Aleksander Tura, redaktor serwisu MojeJaworzno.pl, inicjator przedsięwzięcia.

  Obecnie organizatorzy czekają na zgłoszenia zespołów i solistów. I tu niespodzianka - mogą to być również muzycy spoza Jaworzna. Na liście mogą się znaleźć zespoły z pobliskich miast, m.in. Chrzanowa, Mysłowic, Olkusza, Libiąża czy Oświęcimia.

  Notowania odbywać się będą raz w miesiącu, na podstawie smsowego głosowania. Oczywiście wszystkie zgłoszone piosenki będzie można przesłuchać na stronie mojejaworzno.pl. Pierwsze notowanie ruszy w połowie czerwca. Na razie zgłosili się: Raingod, GalHan, Lite Motiv, Marcin Wolski, Blockheads, Michał Szerszeń z zespołem, Terakota, 8 Gram, T-Rust. Kolejni chętni dalej mogą się zgłaszać.

  Warto również dodać, że na liście mogą się znaleźć również utwory, archiwalne, nawet takie, których wykonawcy już nie działają.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama