Pyrzowice bez tajemnic. Zapisz się na Dni Otwarte

  Pyrzowice bez tajemnic. Zapisz się na Dni Otwarte

  MIW

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W przyszłą sobotę będzie można na własne oczy zobaczyć lotnisko w Pyrzowicach od kuchni. Kto jednak chce się wybrać na wycieczkę, ten powinien się śpieszyć. Zapisy rozpoczynają się w poniedziałek, a miejsc nie jest zbyt wiele!
  Od poniedziałku do środy można zapisywać się na wycieczki po lotnisku w Pyrzowicach. Odbędą się one w przyszłą sobotę z okazji Dni Otwartych portu.

  W programie znajdzie się m.in. wejście na najdłuższy w Polsce przeszkolony taras widokowy, pokazy pirotechników, ekspozycja lotniskowych samochodów strażackich oraz pokaz umiejętności czworonożnych funkcjonariuszy urzędu celnego. Można będzie wcielić się też w rolę pilota na komputerowym symulatorze lotów.

  W zwiedzaniu może wziąć udział ograniczona ilość osób, dlatego o udziale w wycieczce decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są od godz. 8 do 15 pod numerem telefonu 32 201-06-33. Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 4 uczestników wycieczki (osoby pełnoletnie muszą przy zapisie
  podać numer dowodu osobistego).

  Osoby, które wybiorą się na zwiedzanie lotniska w Pyrzowicach miedzy godziną 8.30 a 19.30 mogą liczyć na bezpłatny parking (powyżej 4 godzin parkowania). Z kolei ci, którzy postawią na dojazd autobusem PKM Katowice dostaną 50-procentową zniżkę na bilet jednodniowy dwukrotnego przejazdu oraz całkowite zwolnienie z opłat w przypadku dzieci do lat 12 na trasie Miasto Katowice - Katowice Airport

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama