Katowice: Nowe ulgi dla rodzin wielodzietnych

  Katowice: Nowe ulgi dla rodzin wielodzietnych

  LOTA

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Wydłuża się list ulg dla rodzin wielodzietnych w Katowicach. Po kilkumiesięcznym zastoju w programie "Nas troje i więcej" coś drgnęło i firmy coraz chętniej włączają się do tej inicjatywy.
  Przypomnijmy, że program to system ulg dla rodzin, w których jest troje i więcej dzieci, niezależnie od kryterium dochodowego, dla rodzin zastępczych oraz tych objętych pomocą MOPS. Z bonifikat mogą korzystać osoby, które posiadają legitymację programu.

  Zniżki oferują miejskie kąpieliska, instytucje kultury (BWA, MHK i teatr Ateneum) i siedem firm. Sala zabaw Figlarnia daje wielodzietnym rabat w wysokości 25 proc.
  od biletu, Nibylandia - 10 proc. Zespół Szkoleniowo-Terapeutyczny "Ego" proponuje m.in. 25 proc. zniżki na cykl 10 spotkań w ramach "Szkoły dla rodziców i wychowawców", 30 proc. zniżki na terapię indywidualną dziecka. Restauracja Thai Express oferuje 20 proc. ulgi na całe menu w weekend. Akademia Indygo - 15 proc. zniżki na zajęcia edukacyjno-rozwojowe dla dzieci w wieku do 7. roku życia. Księgarnia Prawnicza - 10 proc. zniżki na zakup książek. Gabinet Psychologiczny "Equilibrium" 30 proc. zniżki m.in. za konsultacje psychologiczne czy warsztaty rozwoju indywidualnego.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo