Miasta promują się w Silesii... jedne lepiej, inne gorzej....

  Miasta promują się w Silesii... jedne lepiej, inne gorzej. Zobacz jak im idzie

  Justyna Przybytek

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Stanowisko Czeladzi
  1/5
  przejdź do galerii

  Stanowisko Czeladzi ©Justyna Przybytek

  W Czeladzi były krówki zamiast ludzi, a Siemianowice nawet w galerii promują... rzecznika. Od dziś Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Siemianowice Śląskie i Czeladź rywalizują w SCC
  Czeladź, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice i Tarnowskie Góry od piątku promują się w największej na Śląsku galerii handlowej — Silesia City Center. Przez kolejne sześć dni przedstawiciele miast będą przekonywali klientów centrum, że to właśnie te miasta zasługują na to, aby w budowanej nowej część SCC mieć swoje alejki.  Jak im się udaje? Jednym promocja idzie lepiej, innym gorzej.
  Miasta mają swoje stanowiska na placu Śląskim. Świętochłowice przywiozły tu... żużel, a właściwie historię tego sportu na starych fotografiach. Obok wystawy zobaczycie też wspaniałe motory. Tarnowskie Góry wybudowały tu swoją drewnianą Dzwonnicę Gwarków, Siemianowice Śląskie przywiozły... śląską izbę i kuchnię, a Czeladź miniatury swoich kościołów neoromańskiego i barokowego oraz kilka fotografii.

  Problem w tym, że o godz. 12. jeśli chcielibyście przy czeladzkim stoisku zapytać, o atrakcje miasta, to nie było kogo. Przedstawiciele miasta zniknęli - zostawili cukierki - krówki i włączony telewizor, na upartego, można było zostać, oglądać i słuchać, ale niewielu skorzystało.


  Siemianowice oprócz starych, śląskich mebli przywiozły też do SCC plakat nowej kampanii reklamującej miasto - Siemianowice dobre bo śląskie. Brzmi znajomo i nieźle. Postanowiliśmy dopytać o szczegóły kampanii. Miłe panie z Siemianowic odesłały... do rzecznika prasowego urzędu miasta.

  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama