Ważne
  Mike Tyson nie dla Jastrzębia

  Mike Tyson nie dla Jastrzębia

  Rafał Musioł

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Klamka zapadła - były mistrz świata wagi ciężkiej Mike Tyson nie przyjedzie we wrześniu do Jastrzębia na otwarcie nowej hali i planowaną na jej inaugurację galę bokserską z udziałem śląskich pięściarzy.
  Mike Tyson nie dla Jastrzębia

  ©mat. prasowe

  - Był taki pomysł, jednak jest już nieaktualny - mówi wprost Marcin Piwek z grupy Babilon Promotion, która organizuje wizytę Bestii w Polsce. - Tyson przyjedzie tylko na dwa, a nie jak wcześniej planowano na trzy dni, i chociaż plan pobytu jest dopiero precyzowany, to na pewno nie ma w nim podróży do Jastrzębia.

  Amerykanin przyleci do Polski w czwartek, 15 września, natomiast w piątek 16 będzie gościem na gali bokserskiej na warszawskim Torwarze.

  - Nasze negocjacje z Tysonem były trudne głównie ze względów logistycznych - opowiada właściciel grupy, Tomasz Babiloński. - Najpierw zmienił się jego menedżer i musiałem za nim jeździć po całej Europie, a gdy już było blisko porozumienia, okazało się, że 10 września, czyli w planowanym przez nas terminie, odbędzie się walka Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką, co stanowiło bezpośrednią konkurencję.
  Na szczęście znaleźliśmy inną opcję i wszystkie dokumenty zostały już podpisane. W dodatku Tyson ma potem w planach dwie kolejne wizyty zagraniczne, a to daje dodatkową gwarancję, że do Polski na pewno przyjedzie.

  Typowy program pobytu Żelaznego Mike'a jest dość napięty, znajdują się w nim pokazowe treningi, konferencje prasowe i płatne spotkania z biznesmenami. W tej sytuacji wiele wskazuje na to, że jedna z największych legend światowego boksu zobaczy tylko Warszawę.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   jak zwykle

   bul (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

   zas warszawka wszystko wziela i du... dla nas

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama