Trinny i Susannah odmieniają i ubierają Polskę

  Trinny i Susannah odmieniają i ubierają Polskę

  Grażyna Kuźnik

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Dieta w Polsce nie sprzyja szczupłej sylwetce, więc brytyjskie stylistki zastanawiały się, jak ubrać kobiety z pełnymi biustami i dużymi pupami. Ale uznały, że to Polki są najpiękniejszymi Europejkami - pisze Grażyna Kuźnik.
  Trinny Woodall i Susannah Constantine ubierają cały świat

  Trinny Woodall i Susannah Constantine ubierają cały świat ©Grzegorz Maliszewski

  Seria "Trinny i Susannah ubierają Polskę" pokazywana w TVN Style tak bardzo podobała się widzom, że będzie emitowana jeszcze raz, tym razem na głównej antenie TVN od 17 lipca. Wtedy więcej osób zobaczy, dlaczego dwie brytyjskie stylistki podbijają świat. Trinny Woodall i Susannah Constantine bez ogródek mówią kobietom z różnych krajów, co powinny zmienić w swoim wyglądzie, żeby być bardziej sexy. Także dla siebie. W naszej telewizji również powiedziały wprost, co myślą o polskich za dużych tyłkach, bezkształtnych piersiach, miękkich brzuchach i obszernych ciuchach, które mają to wszystko ukryć.

  - Dieta w Polsce sprzyja przysadzistości sylwetki i dużemu biustowi - stwierdziła Trinny, gdy przyjęła zaproszenie do naszego kraju.
  - Ale zawsze zdarzają się wyjątki od reguły. W Polsce możemy spotkać również bardzo szczupłe dziewczyny, to jednak byłaby niespodzianka. Zastanawiamy się raczej, czy będą przeważać te z naprawdę dużym biustem czy może raczej te obdarzone szerokimi biodrami. Dopóki nie zobaczymy, nie dotkniemy, nie poczujemy tych ciał, trudno cokolwiek powiedzieć.

  Stylistki miały jednak nadzieję, że spotkają w Polsce silne kobiety. Wiedziały, że to sprawa trudnej historii, która zmusiła kobiety w kraju o wiadomym położeniu geograficznym do samodzielności. Trinny dodawała: - Lubię Polki. Są bardzo niezależne, silne, a my z Susannah lubimy przebojowe kobiety.
  1 3 4 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama