Ważne
  Bytom: Chłopiec spadł ze stacji transformatorowej

  Bytom: Chłopiec spadł ze stacji transformatorowej

  LOTA

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Bytom: Chłopiec spadł ze stacji transformatorowej

  ©archiwum

  10-latek spadł z budynku stacji transformatorowej w Bytomiu przy ul. Katowickiej 46. Chłopiec nieprzytomny i w stanie ciężkim trafił do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach Ligocie.
  Bytom: Chłopiec spadł ze stacji transformatorowej

  ©archiwum

  Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 14. Troje małych chłopców - 8,9 i 10 lat - bawiło się wspinając na stację transformatorową przy ul. Katowickiej 46. Najstarszy z nich - 10-latek - spadł z wysokości 2.5 metra.

  - W wyniku upadku uderzył głową o betonowy chodnik okalający stację - relacjonuje Adam Jakubiak rzecznik bytomskiej policji. Rodzice dziecka byli w tym czasie w domu.

  Dwaj młodsi chłopcy mieli zareagować natychmiast. - Pobiegli do domu rodziców rannego chłopca, którzy mieszkają też przy Katowickiej. Matka przybiegła na miejsce zdarzenia, ojciec w tym czasie dzwonił na pogotowie - dodaje Jakubiak.

  Gdy na miejsce dotarli ratownicy medyczny chłopiec był nieprzytomny. Został przewieziony do szpitala dziecięcego w Chorzowie, a stąd do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach - Ligocie.
  Jak doszło do wypadku? Na razie policjanci nie potrafią odpowiedzieć na to pytanie.

  - Musimy przesłuchać dwóch pozostałych chłopców, którzy byli jedynymi świadkami zdarzenia - tłumaczy Jakubiak. Zapowiada, że przesłuchanie zostanie przeprowadzone jeszcze dziś.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama