Sosnowiec: Odwołano przewodniczącego Rady Miejskiej

  Sosnowiec: Odwołano przewodniczącego Rady Miejskiej

  red

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Sosnowiec. Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Sosnowcu radni odwołali z funkcji przewodniczącego RM Michała Potocznego.
  Michał Potoczny

  Michał Potoczny ©arc. Nasze Miasto

  Sosnowiec. Podczas dzisiejszej, nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Sosnowcu radni odwołali z funkcji przewodniczącego RM Michała Potocznego (PiS). Na sesji na 28 radnych było obecnych 16. Nie był obecny natomiast sam przewodniczący RM. Mimo tego, radni zdecydowali się na głosowanie. Za odwołaniem Potocznego głosowało 16 radnych.

  Odwołanie przewodniczącego, to efekt jego haniebnych i głupich wypowiedzi na temat dziennikarki DZ, Agaty Pustułki. Radni, już podczas poprzedniej sesji informowali, że takie wypowiedzi "nie licują" ze stanowiskiem, jakie pełni przewodniczący RM.

  Przeciwny zwoływaniu nadzwyczajnej sesji w tej sprawie był Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca, który argumentował, że jest sezon urlopowy i naprawdę trudno w takiej sytuacji zebrać wszystkich radnych. Uważał, że bardziej uzasadnione byłoby zwołanie takiej sesji we wrześniu, gdy radni wrócą z urlopów.


  *Wybieramy Dziewczynę Lata 2015 ZGŁOŚ SIĘ i ZAGŁOSUJ NA KANDYDATKĘ
  *Burza na Śląsku i Zagłębiu. Skutki nawałnic są potworne ZDJĘCIA + WIDEO
  *Przepis na leczo SPRAWDZONY I NAJSZYBSZY
  *Ceny żywności mamy najniższe w Europie SPRAWDŹ PORÓWNANIE
  *Katowice stają się centrum IT w Polsce. Ile można zarobić?
  *Zoo w Chorzowie od kuchni. Tego nie zobaczysz w czasie zwiedzania ZDJĘCIA I WIDEO

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Przegrane lewactwo próbuje odzyskać władzę w Sosnowcu.

   Mark (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Lewactwo sosnowieckie / SLD i tzw.Niezależni/spragnione władzy po sromotnej porażce Górskiego szukało pretekstu aby odwołać Potocznego. Widac to najwyraźniej w wypowiedzi Winiarskiego, takiego...rozwiń całość

   Lewactwo sosnowieckie / SLD i tzw.Niezależni/spragnione władzy po sromotnej porażce Górskiego szukało pretekstu aby odwołać Potocznego. Widac to najwyraźniej w wypowiedzi Winiarskiego, takiego lokalnego bałamuta, orła wśród niedorobieńców w RM. Pretekst, bez sensownych argumentów to rozmowa kuluarowa przed spotkaniem Kapituły odznaczeń. Luźne lecz prawdziwe opinie Potocznego o mediach niemieckich / tj. Polska Press/ wydawcy DZ i jej dziennikarzach którzy się wysługują niemieckiej polityce na ŚLĄSKU, RADNI LEWICY UZNALI ZA SZKODLIWE! To jednak są fakty. To A.Pustułka wspiera w swych art.RAŚ I jego politykę oraz lidera Gorzelika, który w UW, jako wicemarszałek UW w swoim gabinecie miał mapę niemiecką Oberschlesien, to on mówi,że nie jest Polakiem, że nie było Powstań Ślaskich itd.A więc czy Potoczny nie miał prawa do swojej opinii. No i procedura pdwołania_ wbrew regulaminowi uchwalonemu przez RM w Sosnowcu, na co zwrócił uwage m.in. Prezydent Chęciński. Słowem cyrk.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   PISior oszołom..

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Katolicka kultura PISioro wypisana na gębie.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Lenka

   Czerwony pająk (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Co to fanzolisz.Robią przedstawienie o dziennikarkę? Tchórze- czekali aż nie będzie kompletu .Poza tym On miał prawo do obrony!Ona ma swoje środki żeby domagać się przeprosin..Pustułków to jest...rozwiń całość

   Co to fanzolisz.Robią przedstawienie o dziennikarkę? Tchórze- czekali aż nie będzie kompletu .Poza tym On miał prawo do obrony!Ona ma swoje środki żeby domagać się przeprosin..Pustułków to jest saga w dziennikarstwie!!!Odpiernicz się od kościoła i pisz o co Ci chodzi!!!!

   zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama