Jaki jest Twój zawód? Ja jestem teraz "top"

  Jaki jest Twój zawód? Ja jestem teraz "top"

  Elżbieta Sobańska

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W "Top Model" Joanna Krupa zasłynęła swoimi wypowiedziami

  W "Top Model" Joanna Krupa zasłynęła swoimi wypowiedziami ©JANUSZ WÓJTOWICZ/ POLSKAPRESSE

  Pracujesz? To jesteś gwiazdą własnego reality show. Na razie nieodkrytą, ale to tylko kwestia czasu. Kiedy uwagę polskich widzów zdobywa program "Top Model", inne kraje odkrywają, że "top" może być każdy: kucharz, projektant, florysta czy artysta. Ta sama formuła programu cieszy się ogromnym powodzeniem - pisze Elżbieta Sobańska.
  W "Top Model" Joanna Krupa zasłynęła swoimi wypowiedziami

  W "Top Model" Joanna Krupa zasłynęła swoimi wypowiedziami ©JANUSZ WÓJTOWICZ/ POLSKAPRESSE

  Siedzisz przed ekranem telewizora i powtarzasz: "Chyba to już gdzieś widziałem". I właściwie to się nie powinno udać, ale za każdym razem jest to strzał w dziesiątkę. Wystarczyło opracować formułę programu, która okazała się sukcesem. Teraz można ją powielać niemal jak przez kalkę. W Polsce właśnie trwają przymiarki do drugiej edycji programu "Top Model".

  Zaczęły się castingi. Zgłaszają się na nie setki dziewczyn marzących o międzynarodowej karierze modelki.
  2 lipca jeden z takich castingów odbędzie się w Katowicach. Wystarczy jednak przełączyć kilka kanałów dalej i okazuje się, że długonogie modelki zastąpili zabiegani kucharze, a na kolejnym kanale - floryści. I wszyscy walczą o tytuł "top".

  Nie pszechosisz… dżast kiding  Na ten program czekało wiele osób. Wszyscy chcieli przekonać się, jak wygląda polski odpowiednik słynnego show "America's Next Top Model", wyprodukowany i prowadzony przez światowej sławy modelkę - Tyrę Banks. W ubiegłym roku wszystko stało się jasne: stacja TVN zaprezentowała krajową wersję reality show. Byli srodzy jurorzy ze świata mody oraz słynna modelka jako gospodyni programu. W tę rolę wcieliła się Joanna Krupa, która zasłynęła niepowtarzalnymi wypowiedziami (Tfoje oszy som hipnotajzin, Szoł mi, co potrafisz. Szoł mi, ju łona bi tap madl! Szoł mi, że chciesz stej in program). Nie mogło też zabraknąć uczestniczek, które oprócz odpowiedniego wyglądu, miały też odpowiednio różnorodne osobowości. Była wśród nich m.in. buntowniczka, sportsmenka, coraz mniej pruderyjna katoliczka i "cicha myszka", która ostatecznie została zwyciężczynią programu, czyli Paulina Papierska.
  1 3 4 5 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama