Dziki Zachód w Żorach rośnie jak na drożdżach

  Dziki Zachód w Żorach rośnie jak na drożdżach

  KAKA

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dziki Zachód w Żorach rośnie jak na drożdżach

  ©Katarzyna Śleziona

  Wczoraj byliśmy na terenie budowy miasteczka westernowego, jakie od listopada zeszłego roku powstaje w żorskiej dzielnicy Kleszczówka.
  Dziki Zachód w Żorach rośnie jak na drożdżach

  ©Katarzyna Śleziona

  W szybkim tempie rośnie 14 obiektów. Prawie każdy z nich ma wszystkie kondygnacje. - Właśnie kończymy stan surowy budynku Saloonu, gdzie będziemy mogli potańczyć, pograć w kości i wychylić kieliszek whisky. Wkrótce wstawimy tu więźbę dachową.

  Obok w sklepie jeździeckim są robione wylewki i instalacje, trwa wprawianie okien. Natomiast szkółka niedzielna posiada już charakterystyczną wieżę - mówi Mikołaj Klimkowicz, inżynier budowy. Z kolei przy sklepie z pamiątkami spotkaliśmy Artura Dedo, Andrzeja Kulę i Sebastiana Wawszczyka (na zdj.), którzy robili elewację budynku.

  Dziki Zachód będzie gotowy do października tego roku. Potem będą tu urządzać się sprzedawcy. Oficjalne otwarcie krainy kowbojów nastąpi 1 maja 2012 r.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dziki Zachód w Żorach

   Rita (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 50 / 35

   Westernowe Miasteczko Mrongoville jest jedną z największych atrakcji województwa warmińsko-mazurskiego.Byłam tam,widziałami i bawiłam się jak nigdy w życiu.Jestem przeszczęśliwa, że będę miała...rozwiń całość

   Westernowe Miasteczko Mrongoville jest jedną z największych atrakcji województwa warmińsko-mazurskiego.Byłam tam,widziałami i bawiłam się jak nigdy w życiu.Jestem przeszczęśliwa, że będę miała blisko Dziki Zachód w Żorach /mieszkam w Jastrzębiu/.Z opisu widzę, że u nas będzie dużo więcej atrakcji.Wielkie wyrazy uznania dla Osób, dzięki którym to wszystko się dzieje. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Swińskie ..

   Jan (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 51 / 54

   Na to są pieniądze,tylko brakuje na szpitale,szkoły,pomoc społeczną.Im większa bieda w kraju tym więcej idiotycznych pomysłów.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama