Open'er 2011: Siostry Sistars przegoniły deszcz

  Open'er 2011: Siostry Sistars przegoniły deszcz

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Trzeci dzień Open'er Festivalu zapowiada się więcej niż doskonale. Łowcy autografów właśnie polują na podpis Kate Nash, która jest gościem "Signing tent", natomiast na dużej scenie koncert gra pierwsza z dzisiejszych gwiazd -zespół Sistars, który w nieco odświeżonych, choć nadal genialnie bujających wersjach prezentuje swoje największe hity, na czele z "My music", "Na dwa" oraz słynną "Sutrą", w której odśpiewaniu spory udział miała festiwalowa publika.
  2. DZIEŃ OPEN'ERA 2011 [ZDJĘCIA i VIDEO]

  Jest bardzo dobrze, tym bardziej, że pogoda w końcu zlitowała się nad festiwalowiczami i nie pada. Co więcej, prognoza zapowiada, że padać dzisiaj już nie będzie! Oby, bo czeka nas prawdziwa fiesta z okazji 10-lecia festiwalu. Dokładnie 10 lat temu odbył się pierwszy koncert The Chemical Brothers.

  - Dziś czekamy na Prince’a, a po jego koncercie zapraszamy na wyjątkową celebrację urodzin Open’era. Zostańcie z nami po koncercie Księcia - zapowiedzieli organizatorzy.

  Tymczasem na terenie festiwalu zbiera się coraz więcej ludzi. W tłumie wyłowiliśmy m.in. Artura Orzecha z radiowej "Trójki" oraz Bartka Szymoniaka - wokalistę grupy Sztywny Pal Azji.

  ZOBACZ ZDJĘCIA i VIDEO Z 1. DNIA OPEN'ERA 2011 W GDYNI

  WSZYSTKO O OPEN'ERZE 2011 - PROGRAM, BILETY, LINE-UP

  - Open'er Festival to jedna z tych imprez, które naprawdę przyciągają. Ja jestem tu już po raz trzeci. To jedyne w tej chwili wydarzenie na mapie Polski, które jest światowym festiwalem. Mnie tu ciągnie zawsze ta wyjątkowa atmosfera oraz artyści, nie tylko ci uznani, ale też ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę artystyczną, a mają niezwykły talent. Dlatego będąc na Open'erze staram się zobaczyć jak najwięcej koncertów. W tym roku Prince jest dla mnie absolutnie numerem jeden, zamierzam doskonale bawić się na jego koncercie - podkreślił Bartek Szymoniak.

  I mała dygresja dla tych, którzy chcą posłuchać Bartka i jego kolegów na Śląsku. Sztywny Pal Azji, jest jedną z gwiazd tegorocznego festiwalu imienia Ryśka Riedla, ktory odbędzie się w ostatni weekend lipca (na chorzowskich Polach Marsowych).

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama