Ważne
  Podwójne morderstwo w Nowej Wsi. Policjanci zatrzymali...

  Podwójne morderstwo w Nowej Wsi. Policjanci zatrzymali sprawcę

  red.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Podwójne morderstwo w Nowej Wsi. Policjanci zatrzymali sprawcę

  ©KWP Katowice

  Policjanci z Rybnika zatrzymali 20-latka, który w brutalny sposób zamordował 71-letniego mężczyznę i jego o trzy lata młodszą żonę. Bandyta ukradł z ich mieszkania kilkanaście tysięcy złotych. Na wniosek policji i prokuratury został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za podwójne zabójstwo grozi mu dożywocie.
  Podwójne morderstwo w Nowej Wsi. Policjanci zatrzymali sprawcę

  ©KWP Katowice

  Do zdarzenia doszło kilkanaście dni temu w miejscowości Nowa Wieś w powiecie rybnickim. Dyżurny policji został powiadomiony przez zaniepokojonych sąsiadów którzy od pewnego czasu nie widzieli mieszkającego tam małżeństwa. Na miejsce udali się natychmiast rybniccy policjanci, którzy w mieszkaniu znaleźli ciało 71-letniego mężczyzny oraz jego o 3-lata młodszej żony.

  Rybniccy stróże prawa rozpoczęli poszukiwania tego bestialskiego zabójstwa. W wyniku pracy operacyjnej kryminalni wytypowali i zatrzymali zabójcę. Okazał się nim 20-latek z Nowej Wsi. Jak ustalili śledczy, mężczyzna znał swoje ofiary i w przeszłości kilkakrotnie pożyczał od nich pieniądze.

  Zebrany przez policjantów i prokuratorów materiał dowodowy pozwolił na tymczasowe aresztowanie zabójcy. Grozi mu dożywocie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama