Gang pseudokibiców Ruchu Chorzów zaatakował i pobił trzech...

  Gang pseudokibiców Ruchu Chorzów zaatakował i pobił trzech mężczyzn

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policyjni wywiadowcy i funkcjonariusze z katowickiego oddziału prewencji zatrzymali pięciu pseudosympatyków chorzowskiego klubu sportowego, którzy podejrzani są o pobicie trzech mężczyzn. Wszyscy zatrzymani są mieszkańcami Katowic w wieku od 19 do 26 lat.
  Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w barze przy ulicy Hallera. Około 21.00 do lokalu wtargnęła kilkudziesięcioosobowa grupa mężczyzn.

  Bandyci zaatakowali przebywających w nim gości. Trzej mieszkańców Katowic zostało pobitych. Na szczęście poszkodowani doznali niegroźnych obrażeń. Oficer dyżurny po otrzymaniu informacji o napadzie skierował w rejon zdarzenia policyjnych wywiadowców i funkcjonariuszy z Katowickiego oddziału prewencji.

  Stróże prawa szybko namierzyli zadymiarzy, którzy na ich widok zaczęli uciekać. Po kilkuminutowej akcji zatrzymano pięciu mężczyzn. Wszyscy są mieszkańcami Katowic w wieku od 19 do 26 lat. Cała piątka trafiła do policyjnego aresztu.

  Sprawa trafiła na biurka policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu. Rozpoczęły się wielogodzinne przesłuchania które zakończyły się wczoraj późnym popołudniem. Każdy z podejrzanych usłyszał zarzut pobicia. Grozi za to kara do trzech lat pozbawienia wolności.
  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama