Wakacyjne kino pod gwiazdami w Złotym Potoku

  Wakacyjne kino pod gwiazdami w Złotym Potoku

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  Wakacyjne kino pod gwiazdami w Złotym Potoku
  Chcesz spotkać gwiazdę polskiego kina Grażynę Barszczewską? Nie musisz jechać na Festiwal Gwiazd do Międzyzdrojów. Wystarczy, że pojawisz się w ten weekend w Złotym Potoku koło Częstochowy. Warto, bo przy okazji obejrzysz za darmo osiem hitów filmowych wybranych w internetowym głosowaniu m.in "Och Karol 2" i "Incepcja".
  Wakacyjne kino pod gwiazdami w Złotym Potoku
  Tak już od dwunastu lat wygląda wakacyjne "kino pod gwiazdami". Nie inaczej jest w tym roku. Wczoraj rozpoczęło się XIII Jurajskie Lato Filmowe.

  - Staramy się, aby wyświetlane były najnowsze hity filmowe. Imprezie towarzyszą codziennie spotkania z najlepszymi polskimi aktorami. Scenicznym spotkaniom z gwiazdami polskiego kina towarzyszą zabytkowe limuzyny, czerwony dywan i szampan. Przez wszystkie trzy dni realizowany jest program estradowy, w którym biorą udział śpiewający aktorzy i znane polskie zespoły. Nie zabraknie też atrakcji dla publiczności - zapowiada Ireneusz Bartkowiak z Urzędu Gminy Janów.


  Gwiazdą inaugurującego festiwal wieczoru był Marcin Bosak, aktor znany z seriali i filmów, takich jak: "M jak miłość", "Nowa", "Pitbull", "Hotel 52" czy "Tylko mnie kochaj". Odbyły się też koncerty i projekcje trzech filmów, w tym obsypanego nagrodami "Jak zostać królem". A to dopiero początek!
  Pasjonująco zapowiadają się sobota i niedziela. Sobotni wieczór rozpocznie się od muzycznego uderzenia grupy Vintage z udziałem sobotniej gwiazdy, Mikołaja Krawczyka. Publiczność obejrzy "Och Karol 2", "Polowanie na czarownice" i "Poznasz przystojnego bruneta".

  Na zakończenie Jurajskiego Lata Filmowego organizatorzy przewidzieli spotkanie z Grażyną Barszczewską i koncert zespołu Shaleyesh. Wyświetlone zostaną dwa obrazy, "Opowieści z Narnii" i "Incepcja".
  ZOBACZ PROGRAM JURAJSKIEGO LATA FILMOWEGO
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama