Zamknięta droga 796 z Zawiercia do Dąbrowy Górniczej [MAPA]

  Zamknięta droga 796 z Zawiercia do Dąbrowy Górniczej [MAPA]

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Zamknięta droga w Zawierciu

  Zamknięta droga w Zawierciu ©Google Maps

  Policja informuje o dużych utrudnieniach w ruchu drogowym, które wystąpią na drodze nr 796 w Zawierciu. W terminie od 19 do 25 lipca 2011r planowany jest remont przejazdu kolejowego. W tym czasie odcinek drogi wojewódzkiej będzie całkowicie zamknięty. Kierowcy planujący podróż tą drogą powinni skorzystać z wyznaczonego objazdu.
  Zamknięta droga w Zawierciu

  Zamknięta droga w Zawierciu ©Google Maps

  Przewidywane utrudnienia, związane są z remontem przejazdu kolejowego i wymianą torowiska. Kierowcy jadący od Dąbrowy Górniczej w kierunku Zawiercia muszą kierować się na Siewierz a następnie na drogę krajową nr 78.
  CZYTAJ WIĘCEJ O REMONCIE PRZEJAZDU KOLEJOWEGO I ZAMKNIĘTEJ DRODZE
  Ten sam objazd zalecany jest dla pojazdów jadących z przeciwnej strony. Na skrzyżowaniach poprzedzających zjazd na drogę wojewódzką nr 796 (ul. Obrońców Poczty Gdańskiej) będą ustawione znaki drogowe informujące o kierunku objazdu.

  ZOBACZ, JAK OBJECHAĆ ZAMKNIĘTA DROGĘ


  Pokaż Objazd drogi 796 na większej mapie

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   zamknięta droga

   na obwodnicę! (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 18 / 24

   co za zamknięta...mają obwodnicę to niech jeżdża!!! a nie wszystkie kielcoki dawaj niszczyć drogę i nasze domy!...wszystkie stare mosty i wiadukt mają nośność po 30 ton!!! jeden jest w stanie...rozwiń całość

   co za zamknięta...mają obwodnicę to niech jeżdża!!! a nie wszystkie kielcoki dawaj niszczyć drogę i nasze domy!...wszystkie stare mosty i wiadukt mają nośność po 30 ton!!! jeden jest w stanie ,,technicznym awaryjnym, podlega rozebraniu...zagraża bezpieczeństwu sąsiadujących właścicieli działek i użytkowników drogi w przypadku awarii,,...wiadomo o tym już od dawna , dlaczego do tej pory nie ma ograniczenia tonażowego i prędkości na tych obiektach?!...trzeba wreszcie wystąpić z pozwem zbiorowym za zniszczone budynki, ograniczenia w korzystaniu z własnych ogrodów z powodu hałasu!, to jest naruszenie dóbr osobistych!zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo