Ważne
  Świadkowie Jehowy rozpoczęli kongres w Sosnowcu

  Świadkowie Jehowy rozpoczęli kongres w Sosnowcu

  Magdalena Nowacka

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W sosnowieckim Centrum Kongresowym Świadków Jehowy przy ulicy Mikołajczyka 84 rozpoczął się zjazd członków z terenu Zagłębia i Częstochowy. Potrwa do niedzieli.
  W sobotę przed godziną 12 odbędzie się najważniejszy moment spotkania - chrzest nowych członków. W sumie będzie to kilkadziesiąt osób.

  Organizatorzy spodziewają się , że w kongresie przez trzy dni weźmie udział blisko 6 i pół tysiąca osób z Sosnowca, Jaworzna, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Siewierza, Zawiercia, Myszkowa, Częstochowy, Kłobucka i Włoszczowy. To członkowie 80 zborów, chociaż nie tylko. - Wstęp jest wolny może zajrzeć nawet przypadkowy przechodzień, chociaż oczywiście rozdawaliśmy też zaproszenia - zapewnia Mirosław Haładyn, rzecznik prasowy kongresu.

  Temat spotkań brzmi "Niech przyjdzie Królestwo Boże". Będą wykłady, modlitwy i inscenizacje kostiumowe. Poranne spotkania zaczynają się o godzinie 9.20, sesja popołudniowa dzisiaj o godzinie 13.50, w sobotę o 13.35 a w niedzielę o 13.30.

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Polecam interesującą książkę, dość świeżą

   pele (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 24 / 15

   Armagedon w 1975 roku – „możliwy” czy „prawdopodobny”? autorstwa Włodzimierza Bednarskiego.
   Zob. http://www.maternus.pl/index.php?p=ksiazki&k=100

   Opis:

   Dziś...rozwiń całość

   Armagedon w 1975 roku – „możliwy” czy „prawdopodobny”? autorstwa Włodzimierza Bednarskiego.
   Zob. http://www.maternus.pl/index.php?p=ksiazki&k=100

   Opis:

   Dziś prawie już wymarło pokolenie głosicieli Towarzystwa Strażnica, które oczekiwało na rok 1925, jednak ciągle żyją tysiące byłych i aktualnych świadków Jehowy pamiętających nadzieje związane z rokiem 1975.

   Choć minęły już 34 lata od tej tak ważnej kiedyś dla Towarzystwa Strażnica daty, to jednak nadal wspomnienie jej budzi emocje wielu osób. Tysiące świadków Jehowy po zawodzie roku 1975 opuściło organizację, która dla wielu z nich stała się zbiorowym „fałszywym prorokiem”.

   Obecnie, po ponad 40 latach od chwili, gdy w 1966 roku rozpoczęto „kampanię roku 1975”, możemy już bez emocji prześledzić niektóre kwestie argumentacji Towarzystwa Strażnica, dotyczące daty, na którą czekali jego głosiciele.
   zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama