Ważne
  Bielsko-Biała: Okradała swojego pracodawcę. Wyłudziła ponad...

  Bielsko-Biała: Okradała swojego pracodawcę. Wyłudziła ponad 15 tys. zł.

  JAK

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Do ośmiu lat więzienia grozi 28-letniej bielszczance, podejrzanej o liczne oszustwa na szkodę swojego pracodawcy. Kobieta wyłudziła ponad 15 tys. złotych. Policjanci zatrzymali oszustkę, która usłyszała już zarzuty.
  - Kobieta pracowała w jednym z bielskich marketów budowlanych. Jej przestępczy proceder polegał na wyłudzaniu gotówki w zamian za fikcyjne zwroty towaru. Jak ustalili policjanci, oszustka ma na swoim koncie kilkadziesiąt takich "przekrętów".

  Dysponując numerem oryginalnej faktury, wprowadzała w sklepowy system komputerowy fikcyjne informacje o zwrocie towaru przez klientów. Przy okazji fałszowała podpisy współpracowników na drukach i wypłacała sobie gotówkę, która stanowiła równowartość rzekomo zwróconego towaru - informuje komisarz Elwira Jurasz, rzecznik bielskiej policji.


  W ciągu kilku miesięcy zdołała w ten sposób wyłudzić blisko 15 tysięcy złotych. Policjanci przyjrzeli się pracy oszustki i potwierdzili fakt dokonywania przez nią przestępstw.

  Nieuczciwa pracownica została zatrzymana. Usłyszała już zarzuty przestępstw, za które może trafić do więzienia na najbliższe osiem lat.

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama