Ważne
  Śląskie: Rusza akcja społeczna "Projekt Egoistka"

  Śląskie: Rusza akcja społeczna "Projekt Egoistka"

  red.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Czy jesteś gotowa na zmianę? Chcesz osiągnąć harmonię, radość i i życiową równowagę? Weź udział w “Projekcie Egoistka" i zapoznaj się z ideą pozytywnego egoizmu. Chwila dla siebie to nie grzech!
  1 sierpnia na terenie Śląska ruszyła nowa akcja społeczna “Projekt Egoistka". To pierwsze takie przedsięwzięcie skierowane tylko i wyłącznie do kobiet. Mężczyźnie łatwiej stać się egoistą, kobieta musi się tego nauczyć. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na fakt, iż pozytywny egoizm nie jest zły, jest rozsądną asertywną cnotą, która pomoże osiągnąć wewnętrzną harmonię i szczęście. Ideą Projektu jest rozpropagowanie wśród kobiet pozytywnego egoizmu, który pobudza do działania, twórczego myślenia i zmian.


  Głównym ośrodkiem przekazu Projektu Egoistka stał się Internet. Na stronie internetowej (www.projektegoistka.pl) i blogu (www.projektegoistka.blogspot.com) pojawiają się teksty eksperckie, informacje o odbywających się eventach, spotkaniach motywacyjnych i warsztatach. Panie mogą mailowo zasięgać konsultacji u ekspertów, a już niedługo na youtubie pojawią się filmy instruktarzowe, które pomogą Paniom ocenić poziom ich egoizmu.

  Dla Pozytywnych Egoistek organizatorzy przygotowali eventy promocyjne w domach handlowych. Panie znajdą tam konkretne informacje dotyczące akcji i warsztatów, będą mogły wypełnić "wizytówkę Egoistki", wrzucając ją do urny zapewnią sobie stały newsletter a także udział w losowaniu atrakcyjnych nagród i stylowych upominków. Dodatkowo trenerzy zapraszają na dwa spotkania motywacyjne przygotowane specjalnie dla Pań zainteresowanych Projektem. 14 września natomiast odbędzie się Event podsumowujący w Oku Miasta. Ciekawą propozycją będzie tutaj pokaz mody młodego projektanta Łukasza Stachowicza oraz wystawa zdjęć fotografa Marka Galicy. Aby zapisać się na wszystkie spotkania wystarczy wypełnić formularz na stronie projektu.

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   tak, jasne, akcja społeczna za 3500 PLN

   Witek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 44 / 51

   Mydlenie oczu. Pan doktor porzucił karierę naukową i zajmuje się pseudorozwojem. A to wszystko za jedyne 3500 PLN :-)

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   a potem kobiety chodzą i głowią się czemu faceci są tacy głupi;)

   prawdziwy mężczyzna (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 55 / 58

   żaden egoizm nie zastąpi autentycznego know-how :-)

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama