Bielsko-Biała: Pościg za pijanym kierowcą na Tuwima

  Bielsko-Biała: Pościg za pijanym kierowcą na Tuwima

  red.

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Na bielskiej ul. Tuwima 42-letni kierowca opla astry nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Policjanci komisariatu I ujęli go po krótkim pościgu. Kiedy wysiadł z samochodu ledwo trzymał się na nogach. Teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia.
  NAJNOWSZE INFORMACJE Z DRÓG WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

  Dzisiaj około 3.00 w nocy mężczyzna wszczął awanturę w jednym z lokali na Placu Wojska Polskiego. Wyproszony przez obsługę, nie zważając na to, że wcześniej pił alkohol, wsiadł za kierownicę swojego samochodu i ruszył w kierunku ul. Tuwima, gdzie policjanci usiłowali go zatrzymać do kontroli drogowej.


  Jechał z nadmierną prędkością, łamiąc przy okazji wszelkie możliwe przepisy ruchu drogowego. Na widok radiowozu przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim i zatrzymali go po krótkim pościgu. Kiedy sprawca wysiadł z pojazdu ledwo stał o własnych siłach. Odmówił poddania się badaniu alkomatem. Zachowywał się agresywnie wobec stróżów prawa. Pobrano od niego krew do analizy na zawartość alkoholu.

  Ponieważ w dalszym ciągu zachowywał się agresywnie, szarpał się i wyrywał, przewieziono go do izby wytrzeźwień. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. O jego losie zadecyduje prokurator.

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama