Golec uOrkiestra, Wilki, Don Vasyl podczas Dni Węgierskiej...

  Golec uOrkiestra, Wilki, Don Vasyl podczas Dni Węgierskiej Górki

  WS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Po raz 18. gmina zaprasza na kilkudniowe święto. O całe mnóstwo atrakcji, koncertów i pokazów, które znalazły się w programie imprez, zadbali organizatorzy - Wójt Piotr Tyrlik i Rada Gminy, Ośrodek Promocji Gminy.
  Golec uOrkiestra, Wilki, Don Vasyl podczas Dni Węgierskiej Górki

  ©Kinga Gawron/InSilesia.pl

  Wśród wyjątkowych punktów programu, które odbywać się będą na Bulwarach, znalazły się m.in. koncert gwiazdy cygańskiej pieśni czyli Don Vasyla, występy regionalnych kapel z terenu gminy i z zagranicy, dyskoteka z Markiem Sierockim oraz koncerty gwiazd - zespołu Golec Orkiestra i Wilków. Scenicznym atrakcjom towarzyszyć będą rozgrywki sportowe, zawody wędkarskie i wystawy. Podczas Dni Węgierskiej Górki wręczane będą także nagrody laureatom kilku konkursów.

  Przy mikrofonie w sobotę, 6 sierpnia, dyżur pełnić będzie doskonały konferansjer - Stanisław Jaskułka już o godz. 15.00 wspólnie z wójtem gminy Piotrowi Tyrlikowi rozpocząć oficjalnie Dni Węgierskiej Górki.
  Ten punkt programu rozpocznie prezentacje na scenie. Gwiazdą sobotnich wydarzeń na Bulwarach będzie Golec uOrkiestra, nieco wcześniej romskie brzmienia zaprezentuje Don Vasyl. Ok. godz. 22.00 rozpocznie się festyn - oprawę muzyczną zapewni zespół Whisky.

  Niedziela, 7 sierpnia, na Bulwarach będzie równie ciekawa i pełna rozrywki, zaprezentują się zespołu z miast partnerskich gminy Węgierska Górka, zespoły rockowe, zagrają też Wilki, a po pokazie sztucznych ogni organizatorzy zapraszają na dyskotekę z Markiem Sierockim.

  Ciekawą propozycją Dni Węgierskiej Górki wśród wydarzeń towarzyszących jest wystawa, która zostanie uruchomiona w hali widowiskowo-sportowej - na fotografiach będzie można obejrzeć gwiazdy, które w ciągu ostatnich 10 lat uświetniły swoimi koncertami Dni Węgierskiej Górki - imprezy, które zaskakują swoim rozmachem i zróżnicowaniem.

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama