Oklapnięte uszy chronią domy

  Oklapnięte uszy chronią domy

  JAK

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W Śląskim Zamku Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie odbyła się konferencja "Dizajn w przestrzeni publicznej.Bezpieczeństwo".
  Do wygłoszenia referatów zaproszono ośmiu światowej sławy ekspertów związanych z wzornictwem przemysłowym. Na konferencji nie zabrakło przedstawicieli samorządów m.in. Katowic, Częstochowy, Bytomia, Skoczowa, Wisły i Cieszyna.

  Przy okazji otwarto wystawę prezentującą najnowsze osiągnięcia współczesnego dizajnu w zakresie bezpieczeństwa. Można na niej zobaczyć przykłady zaskakujących, funkcjonalnych, estetycznych i bezpiecznych rozwiązań małej architektury miejskiej, meble, ogrodzenia a nawet elementy garderoby. Zaprezentowanych zostało kilka pomysłowych sposobów zabezpieczania rowerów, siatkę płotu upiększoną koronką z drutu, albo ogrodzenie, które opisane jest następująco: "Uśmiechnięte buźki, harde ryjki i oklapnięte uszy należą do nowych strażników ulic i domów, które chronią, ale z uśmiechem". Wystawa czynna będzie do 26 października - codziennie od 10 do 18. Wstęp wolny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama