Na plakatach wyborczych tylko piękni i młodzi [ZDJĘCIA]

  Na plakatach wyborczych tylko piękni i młodzi [ZDJĘCIA]

  Agata Pustułka

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Elżbieta Pierzchała
  1/6
  przejdź do galerii

  Elżbieta Pierzchała ©ARC DZ

  Kim są ci uśmiechnięci młodzi ludzie, spoglądający na nas z bilboardów i plakatów wyborczych? To kandydaci do Sejmu i Senatu. W rzeczywistości wyglądają zupełnie inaczej. Dlaczego ulegają takim nienaturalnym metamorfozom? - Mamy wytyczne - mówią w śląskich sztabach partii.
  Kandydat w kampanii wyborczej może być ładny, ładniejszy , ale stopień doskonałości billboardowej osiąga, gdy stanie się... wylaszczony.

  Nic dziwnego, kandydat jest produktem reklamowym, który wizerunkiem musi zachęcać do wyboru jak reklama proszku do prania. W przypadku niektórych zmiany zachodzą tuż przed kampanią, zaś u innych dokonują się długofalowo.

  KAMPANIA WYBORCZA W TOKU. ZOBACZ KANDYDATÓW I CZYTAJ, JAKIE MAJĄ POGLĄDY

  Np. posłanka Jadwiga Wiśniewska, jedynka PiS w okręgu częstochowskim, odkąd zaczęła się często pojawiać w mediach, jaśnieje blond włosami, makijażem i dopasowanymi do figury kostiumami. Nic dziwnego, że awansowała do grona... Aniołków Prezesa Jarosława Kaczyńskiego i podczas inauguracji kampanii PiS we Wrocławiu zajęła miejsce tuż u jego boku w pierwszym rzędzie.

  SONDAŻ DZIENNIKA ZACHODNIEGO: NASZE SYMPATIE POLITYCZNE - CZYLI KOGO CHCEMY MIEĆ ZA SĄSIADA

  Joanna Kluzik-Rostkowska, jedynka PO w Rybniku, zmieniła image, gdy prowadziła kampanię prezydencką prezesa Kaczyńskiego. Teraz u boku Donalda Tuska tylko doskonali wizerunek.

  SAME NIESPODZIANKI NA LISTACH WYBORCZYCH - ZOBACZ

  Jak widać na załączonym obrazku poseł Grzegorz Pisalski schudł, a posłanka Elżbieta Pierzchała udowadnia, że kobieta piękna może być jeszcze piękniejsza.

  OCEŃ POSŁA NA KONIEC KADENCJI

  - Osoby z naszej partii, które występują w telewizji zwykle przechodzą szkolenie wizerunkowe, a nawet mają osobistych doradców ds. wizerunku - zdradza jeden z parlamentarzystów PiS.

  Wojewódzki sztab PO już dostał wytyczne dotyczące kampanii, w tym zalecenia dotyczące zdjęć. Ma górować zdrowy rozsądek, a więc kolportowanie zdjęć z matury jest zabronione. Cóż, zobaczymy na plakatach, czy się kandydaci dostosują.

  Plebiscyt DZ na najlepszego parlamentarzystę minionej kadencji trwa. Weź udział w głosowaniu

  JEŚLI ZNACIE JASKRAWY PRZYKŁAD TOTALNEJ METAMORFOZY KANDYDATA DO SEJMU CZY SENATU, NAPISZCIE TO W KOMENTARZU. MOŻECIE TEZ PRZYSŁAĆ FOTKĘ NA ALERT@DZ.COM.PL

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   gymby to im mogom chirurdzy plastyczni zmiyniać

   aLDI (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 35 / 34

   ale jednego niy zniyniom na pewno w ich osobowosci chamstwa i pazernosci

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Oto prawda!

   tylko PIS (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 40 / 39

   PO nagminnie podrabia wszystkie zdjęcia na plakatach, PIS tego nie praktykuje , bo grupuje ludzi pięknych niezależnie od wieku, mądrych, którym inteligencja wygląda z wyrazu oczu, ze spojrzenia. My...rozwiń całość

   PO nagminnie podrabia wszystkie zdjęcia na plakatach, PIS tego nie praktykuje , bo grupuje ludzi pięknych niezależnie od wieku, mądrych, którym inteligencja wygląda z wyrazu oczu, ze spojrzenia. My nie okłamujemy wyborców. Panowie Prezes Kaczyński, Brudziński. Hofmann, Kuchciński, Mularczyk, Błaszczak i inni ze Ścisłego Kierownictwa mogliby startować w dowolnym konkursie gdzie ocenia się nie tylko urodę ale i inteligencję. Nie mówiąc o Płci Pięknej w Ścisłym Kierownictwie bo wiadomo, że Polki są piękne i mądre pełne czaru i sexapelu. Naród pozna sie na machinacjach układu masońsko liberalno postkomuszego. zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Masz rację!

   Rycho (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 39 / 36

   Są tak z********** piękni, że aż kur.. żal, że nie startują w wyborach miss mokrego podkoszulka. PiZDACIWSZYSTKO tylko nie zdrowy rozsądek.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   PRZYKŁAD TOTALNEJ METAMORFOZY KANDYDATA DO SEJMU

   podpis (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 40 / 40

   Katowicka kandydatka do Sejmu - Ewa Kołodziej

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama