Katowice: Czasowe utrudnienia na autostradowym węźle...

  Katowice: Czasowe utrudnienia na autostradowym węźle Mikołowska

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  GDDKiA informuje o zmianie organizacji ruchu na czas prowadzenia robót na węźle Mikołowska w dniach 21-29 września br. ze względu na pilne roboty nawierzchniowe związane z wymianą nawierzchni bitumicznej. Ruch będzie się odbywał objazdami. W związku z dużym natężeniem ruchu w obrębie węzła należy liczyć się z bardzo dużymi utrudnieniami w ruchu.
  NAJNOWSZE INFORMACJE Z DRÓG WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

  W dniach 21-22 września czasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona w ciągu ulicy Mikołowskiej na relacji Skoczów-Katowice, czasowo z ruchu będzie wyłączona łącznica relacji Skoczów-Wrocław, a ruch będzie się odbywał objazdem.

  W dniach 25-26 września czasowa organizacja ruchu zostanie wprowadzona w ciągu ulicy Mikołowskiej na relacji Katowice-Skoczów, czasowo z ruchu będą wyłączane łącznice relacji Katowice-Wrocław i Katowice-Kraków oraz zjazd na ul. Ks. bp. Stanisława Adamskiego (ruch będzie się odbywał objazdami).

  Wykonawca robót informuje także, że z uwagi na charakter robót w/w harmonogram może ulec zmianie w zależności od panujących warunków atmosferycznych.

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama