Masz pomysł na strój kibica? Walcz o nagrodę

  Masz pomysł na strój kibica? Walcz o nagrodę

  Katarzyna Domagała

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Masz pomysł na strój kibica? Walcz o nagrodę
  Jeszcze tylko do końca października szkoły mają czas by zapisać się do ogólnopolskiego programu "Szkoła bez przemocy". W tym roku motywem przewodnim są zasady kibicowania fair play. Pomysł wziął się z faktu, że przyszłoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, odbędą się w Polsce oraz w kraju naszych wschodnich sąsiadów - Ukrainie.
  Masz pomysł na strój kibica? Walcz o nagrodę
  Tymczasem pierwszy konkurs, który zorganizowaliśmy w ramach akcji "Szkoła bez przemocy" już trwa. A jest o co walczyć - nagrodą jest jeden podwójny bilet na mecz otwarcia stadionu we Wrocławiu (a to już 11 listopada).

  Chodzi o konkurs na przebranie kibica. Mogą wziąć w nim udział wszyscy uczniowie w wieku od 7 do 18 lat. Zadanie polega na wymyśleniu najbardziej kreatywnych, pomysłowych i oryginalnych projektów przebrania kibica wpisujących się w ideę kibicowania fair play.


  Projekt przebrania powinien być przesłany w postaci dwóch zdjęć przedstawiających dowolną osobę ubraną w zaprojektowany strój. Zdjęcia muszą uwzględniać całą postać. Pierwsze ze zdjęć ma ukazywać przód postaci, drugie tył. Każdy z uczestników może przesłać maksymalnie jeden projekt.
  Zgłoszenia do konkursu zawierające: wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy wraz ze zgodą na publikację wizerunku i dwa zdjęcia należy przesłać do 14 października 2011 pocztą elektroniczną na adres mailowy: szkolabezprzemocy@dz.com.pl. Następnie jury, w skład którego wejdą nasi redakcyjni dziennikarze, wybierze dziesięć najlepszych zdjęć. Zamieścimy je na naszej stronie internetowej. Zaś to jedno najlepsze wybiorą sami zainteresowani głosując za pomocą sms-ów.

  Rozstrzygnięcie konkursu i prezentacja zwycięskich przebrań nastąpi 28 października. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.szkolabezprzemocy.pl.

  Program "Szkoła bez przemocy" prowadzi Dziennik Zachodni wraz z Fundacją Orange. Patronem Honorowym jest Prezydent RP.

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ->

   Mr. Normalny (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 37 / 33

   Strój dla kibica?

   Drelich więzienny.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama