Ważne
  Rybnik: Gwiazdy sporty i telewizji zagrały dla Kamila...

  Rybnik: Gwiazdy sporty i telewizji zagrały dla Kamila Cieślara

  Barbara Kubica

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Rybnik: Gwiazdy sporty i telewizji zagrały dla Kamila Cieślara

  ©Barbara Kubica

  Remisem zakończyło się dzisiejsze spotkanie pomiędzy drużyną przyjaciół Darka Dudka a ekipą żużlowców z którego całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację sparaliżowanego żużlowca z Rybnika - Kamila Cieślara.
  Rybnik: Gwiazdy sporty i telewizji zagrały dla Kamila Cieślara

  ©Barbara Kubica

  Rybniczanie, którzy wybrali się na stadion nie mieli powodów do narzekań. Na boisku wybiegły bowiem same sławy. Były piłkarz, a obecnie trener Dariusz Dudek zaprosił między innymi swoich przyjaciół z boiska. Zobaczyć można było więc Radosława Gilewicza, Jacka Krzynówka, Marcina Brosza, Marcina Malinowskiego i Sebastiana Milę.

  WIĘCEJ ZDJĘĆ NA PORTALU RYBNIK.NASZEMIASTO.PL
  Największą gwiazdą imprezy był jednak Jerzy Dudek. - Cieszę się, że mogę tu być i wziąć udział w tak wspaniałej inicjatywie. My zawodowi sportowcy wiemy, jak ciężko jest żyć bez tej swojej ukochanej pasji. Wierzę, że za kilka lat Kamil zagra w takim spotkaniu razem z nami, a zaraz potem wsiądzie na swój ukochany, żużlowy motocykl - podkreślał były bramkarz realu Madryt.

  Organizator spotkania Darek Dudek podkreślał, że Kamil na jego wsparcie może liczyć cały czas. - Chciałbym, by takie spotkanie odbywały się cyklicznie, co roku, bo zdaję sobie sprawę, że Kamil tej rehabilitacji będzie potrzebował jeszcze sporo - mówi Dariusz Dudek.

  Poczynania zawodników na boisku zza linii obserwował z szerokim uśmiechem Kamil. - To miłe kiedy takie gwiazdy przyjeżdżają specjalnie dla mnie na taki mecz - mówi z uśmiechem. - Czuję się na razie dobrze, rehabilituje się w domu, bo zacząłem właśnie naukę w trzeciej klasie liceum i na opuszczenie lekcji na dłużej niż 2-3 tygodnie nie mogę sobie pozwolić - zdradził nam.

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama