Katowice: Rozkopana Graniczna do końca tego roku

  Katowice: Rozkopana Graniczna do końca tego roku

  Damian Baran

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Zła wiadomość dla kierowców. Wymiana sieci wodociągowej na ul. Granicznej, która pierwotnie miała zakończyć się w listopadzie, potrwa do końca roku. Do 21 października składane mogą być oferty na remont.
  NAJNOWSZE INFORMACJE Z DRÓG WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

  - Gdy rozpoczniemy już prace, droga będzie przejezdna - uspokaja zmotoryzowanych Agnieszka Jaszkaniec, rzecznik Katowickich Wodociągów. - Tylko fragmentami będzie zagrodzona, tam, gdzie aktualnie będą wykonywane prace.

  Nasi Czytelnicy skarżą się jednak na korki wokół i nie mogą zrozumieć, że od miesiąca droga jest rozkopana, a nic się nie dzieje. Na odcinku od Krasińskiego do Warszawskiej cały czas trwają jednak prace. Zakładana jest kanalizacja. Odbywa się to metodą bezwykopową.

  Droga musi być cały czas jednak zamknięta. Kierowcy korzystają więc od sierpnia z objazdu Krasińskiego, Damrota i Warszawską i narzekają na duże korki w rejonie ul. Warszawskiej, ale też Francuskiej. Graniczna prowadzi bowiem do Drogowej Trasy Średnicowej.

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Marnują nasze pieniądze

   Taki_tam... (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 6

   Remont granicznej to strata kasy w czystej postaci. W roku 2010, przed wyborami samorządowymi, Prezydent Uszok, położył nową jezdnie na ul. Granicznej w Katowicach. W tym roku rozebrali ulice na...rozwiń całość

   Remont granicznej to strata kasy w czystej postaci. W roku 2010, przed wyborami samorządowymi, Prezydent Uszok, położył nową jezdnie na ul. Granicznej w Katowicach. W tym roku rozebrali ulice na nowo i remontują kanalizacje. Wszystko to za pieniądze podatników... Wydaje mi się, że Pan Uszok, wraz z osobą odpowiedzialną za projekt, powinni pokryć ten remont z własnej kieszeni. Przed wyborami (musiał jakoś zabłysnąć), pozwolił na położenie nowego asfaltu, zamiast remontować kanalizacje i dopiero wylewać asfalt. To jest niedopuszczalne!!!zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama