Menu Region

Ile zarabiają polscy aktorzy i celebryci? Sprawdź

Ile zarabiają polscy aktorzy i celebryci? Sprawdź

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Anna Gronczewska

Prześlij Drukuj
Mniejsza czcionka Większa czcionka
Ile zarabiają dziś polscy aktorzy i celebryci? Jak się okazuje, całkiem spore sumy. Borys Szyc jest już lepszy od Bogusława Lindy. W czołówce znajduje się też Marek Kondrat i Małgorzata Foremniak. Ale wszystkim i tak daleko do supermodelki Joanny Krupy. Portfele rodzimych milionerów show-biznesu przeglądała Anna Gronczewska
1/4

Małgorzata Foremniak, jurorka "Mam talent"

(© MARCIN WASILEWSKI)

Dobrze być gwiazdą, nawet w Polsce. Nie trzeba się martwić, jak przeżyć do pierwszego. Jedynym zmartwieniem jest to, jaki kupić następny samochód i jaką kreację włożyć na zbliżający się bankiet. Ile zarabiają polskie gwiazdy?

Lubimy zaglądać do cudzych portfeli. Zwłaszcza, gdy są to portfele ludzie znanych i lubianych. Co prawda polscy celebryci nie mogą się równać ze swymi zagranicznymi kolegami, ale jak na polskie warunki zarabiają całkiem, całkiem...


Joanna Krupa to dziś jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Urodzona w Warszawie 32-letnia modelka miała pięć lat, gdy z mamą wyjechała do Chicago. Za oceanem pierwszy raz pojawiła się na wybiegu dla modelek. Szybko zrobiła karierę. Jej zdjęcia znalazły się na okładkach popularnych magazynów, głównie skierowanych do mężczyzn - "Playboya", "CKM", "FHM", "GQ", "Inside Sport", "Stuff" czy "Maxim".

W 2007 roku znalazła się na 25. miejscu wśród najseksowniejszych kobiet świata. Niedawno naszą kolorową prasę obiegła wiadomość, że za udział w reklamie środka do wybielania zębów modelka zgarnęła ponad 200 tysięcy dolarów.

W Polsce Joanna Krupa też się ceni. W TVN prowadzi program "Top model". Przed jego drugą edycją pojawiły się informacje, że za udział zażądała miliona złotych. Podobno skończyło się na połowie tej sumy. Należy jednak zaznaczyć, że modelka przekazuje pokaźne kwoty na cele charytatywne. Działa w organizacjach chroniących prawa zwierząt. W Polsce pomaga dzieciom z zakładu dla niewidomych w Laskach i z rodzin zastępczych.

*Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera


Seksowna Greta Ludziejewska z Żor za stara na TOP MODEL? Przeczytaj jej historię
Ale wstyd! Zobacz najbardziej zaniedbane dworce PKP w woj. śląskim
1 3 4 »

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.