Ważne
  Ryjek 2011: Finałowa walka o Złote Koryta [WIDEO]

  Ryjek 2011: Finałowa walka o Złote Koryta [WIDEO]

  OSZ

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Ryjek 2011: Finałowa walka o Złote Koryta [WIDEO]
  1/33
  przejdź do galerii

  ©Ola Szatan

  Ostatni dzień walki w konkursie głównym Rybnickiej Jesieni Kabaretowej rozpoczął się konkurencją "Eksperyment". I posypały się kolejne "dziesiątki".
  Najwięcej, bo dwie "10" za swój skecz zdobył kabaret Smile, zaś po jednej "dziesiątce" Kabaretus Fraszka i kabaret Nowaki, który pokazał jak trudno sztuką jest kibicowanie przy małym dziecku (zwłaszcza jeśli kibice są z przeciwnych drużyn).

  *CZYTAJ KONIECZNIE

  KACPER RUCIŃSKI WYGRAŁ ONE RYJ SHOW 2011

  I DZIEŃ ZMAGAŃ KONKURSOWYCH RYJKA 2011

  II DZIEŃ ZMAGAŃ KONKURSOWYCH RYJKA 2011

  CZYTAJ WYWIAD Z MARCINEM SZCZURKIEWICZEM Z KABARETU SKECZÓW MĘCZĄCYCH


  Dobre prezentacje zobaczyliśmy też w kolejnej kategorii "Ratuj się kto może", którą do konkursu zgłosił kabaret Smile. Sam zaprezentował się na... ocalonym pontonie, który dryfował na pełnym morzu, bo jeden z pasażerów postanowił odstawić na bok wiosła...  W tej konkurencji znów nie brakowało akcentów zarówno politycznych, społecznych i sportowych (m.in. będący w dobrej formie Kabaret Skeczów Męczących).

  Z bardziej diabelskiej strony pokazał się kabaret DNO, gdzie dwa diabły walczyły o powrót na piekielne łono trzeciego osobnika o imieniu Behemoth, który okazał się... Tadeuszem z Torunia. A z tego skeczu zapamiętamy też "Aqua Park z Torunia".

  W dobrej formie jest kabaret Szarpanina i Tomek Jachimek, którego w przerwie zastaliśmy w garderobie podczas.... prasowania koszuli. Dość kontrowersyjny jest Kabaretus Fraszka, bo choć same kabarety przyznają mu raczej wysokie noty to reakcja widowni nie jest aż tak euforyczna jak mogłoby się spodziewać patrząc na punktację.

  Ale i tak palma pierwszeństwa należy się za drugą dzisiejszą kategorie kabaretowi Limo, którzy pokazali się jako zespół discopolowy na... Titanicu. Salwom śmiechu nie było końca i Limo zasłużenie zebrało za "Ratuj się kto może" ponad 50 punktów ( w tym cztery "dziesiątki").

  - Pracowaliśmy nad tym skeczem jakieś trzy dni, dość spontanicznie nam to wszystko wyszło - zdradził nam Wojciech Tremiszewski z kabaretu Limo, tuż po swoim występie.

  Powiększa się zatem przewaga Limo, którzy stają się najpoważniejszymi kandydatami do zwycięstwa w tegorocznym konkursie głównym. Ale przed nami jeszcze dwie kategorie, w tym najbardziej oczekiwana "Biblia versus Koran".

  CZYTAJ KONIECZNIE
  VIA SILESIANA - POPRZYJ NASZA AKCJĘ NADANIA TEJ NAZWY DLA AUTOSTRADY A4
  SPIS POWSZECHNY: 400 TYS. OSÓB WPISAŁO NARODOWOŚĆ ŚLĄSKĄ [WYNIKI NIEOFICJALNE]
  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera


  Magda Figura ze Świerklan. Piękniejsza twarz piłki nożnej. Mamy jej zdjęcia
  Prawie do nieba! Zobacz ranking i zdjęcia najwyższych kominów w woj. śląskim

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama