Beata Szydło w Kłobucku: A dworzec PKP nieczynny [ZDJĘCIA,...

  Beata Szydło w Kłobucku: A dworzec PKP nieczynny [ZDJĘCIA, WIDEO]

  Zdjęcie autora materiału

  Piotr Ciastek

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Beata Szydło z PiS odwiedziła Kłobuck
  1/100
  przejdź do galerii

  Beata Szydło z PiS odwiedziła Kłobuck ©Piotr Ciastek/Dziennik Zachodni

  Beata Szydło w Kłobucku: Beata Szydło, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera w nadchodzących wyborach parlamentarnych, odwiedziła Kłobuck. Najpierw pojawiła się pod kłobuckim dworcem PKP, a potem tzw. Szydłobusem przyjechała na kłobucki rynek, by spotkać się z mieszkańcami.
  Beata Szydło w Kłobucku:

  W swoich podróżach po kraju, tym razem Beata Szydło, kandydatka PiS na premiera, odwiedziła Kłobuck pod Częstochową. Swoją wizytę rozpoczęła od odwiedzenia nieczynnego od 2013 roku dworca PKP w Kłobucku.

  - Pamiętam, jak jeździłam stąd na wakacje nad morze i w inne miejsca. Jeździło tu dziś wiele pociągów. W Krzepicach jest dworzec u nas zabita dechami rudera. Żeby gdzieś się dostać trzeba jechać do Częstochowy - mówiła mieszkanka Kłobucka, która przyszła spotkać się z Beatą Szydło.

  Według Beaty Szydło kłobucki dworzec jest przykładem tego, jak "zwija się Polska powiatowa", a wymownym symbolem tego faktu jest zaklejony, nieczynny zegar dworcowy.

  – W Polsce jest coraz więcej miejsc dokąd kolej nie dojeżdża, miejsc takich jak Kłobuck. Życie Polaków toczy się nie tylko w pociągach, ale także w takich miejscowościach. Chcę to przypomnieć premier Kopacz. Przez politykę rządu i obecnej koalicji została zdegradowana Polska powiatowa – mówiła podczas konferencji Beata Szydło.  - W moim przekonaniu nie ma Polski A i Polski B. W naszym planie każde miejsce w Polsce będzie mieć takie same szanse na rozwój - dodała Beata Szydło

  Kandydatka PiS na premiera zajechała swoim Szydłobusem na kłobucki rynek, gdzie spotkała się z mieszkańcami, wygłosiła przemówienie krytykujące obecne rządy PO i rozmawiała ze zwykłymi kłobucczanami. Wraz z nią do Kłobucka zjechało wielu przedstawicieli i sympatyków lokalnego PiS-u m.in. Jerzy Sądel, Jadwiga Wiśniewska, Szymon Giżyński czy Artur Warzocha.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (6)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Zapewniam wszystkich ,ze te Pisiory jeszcze nabroja

   hanys (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Jak by Beacie tak loblec dlugi czarny mantel to caly Rydzyk

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   NIGDY WIĘCEJ !!

   egon (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   wojen i pisu !!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Rozdawanie worsztu

   ULi (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   Pani Szydlo zapewne zamierza odwiedzić czarny Śląsk i będzie próbować futrowac Slazakow stołecznym worsztym który napoczatku smakuje ale ostatecznie kończy sie obstrukcja i wymiotami taki...rozwiń całość

   Pani Szydlo zapewne zamierza odwiedzić czarny Śląsk i będzie próbować futrowac Slazakow stołecznym worsztym który napoczatku smakuje ale ostatecznie kończy sie obstrukcja i wymiotami taki scenariusz trwa już 26 lat i niestety Slazacy i reszta mieszkańców GS lykajom ten pokarm po czym wybierają wiernych żołnierzy parti a my szaraki Slazacy i Nieslazacy z GS gowno z tego mamy jeszcze nas próbują oszwabic na czym sie da Śląskie to jedyne województwo które wiecej do budżetu daje niż otrzymuje i to sie nie zmieni dopóki sami tego nie zmienimy np w pazdziernikuzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Protokół

   nr 1 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Niniejszy Protokół przedstawia abecadło władzy politycznej. Dotyczy wszystkich tych naiwnych fantazji o demokracji, samostanowieniu, oraz innych iluzji, które czcimy od lat i przedstawia je jako...rozwiń całość

   Niniejszy Protokół przedstawia abecadło władzy politycznej. Dotyczy wszystkich tych naiwnych fantazji o demokracji, samostanowieniu, oraz innych iluzji, które czcimy od lat i przedstawia je jako zwykłe oszustwo.

   Protokół stwierdza, że wolność polityczna jest tylko ideą, która nigdy się nie spełni. Idea wolności może być wykorzystywana jako przynęta do zwabienia mas ludzkich do jednej partii, w celu zmiażdżenia partii, która aktualnie sprawuje władzę. Stąd wniosek że, zgodnie z prawami Natury, istotą prawa jest siła i potęga. Protokół zwraca uwagę, że ślepa potęga narodu nie może nawet jeden dzień istnieć bez przywództwa. Wykorzystanie potencjału tej mocy staje się o wiele łatwiejsze, jeżeli przeciwnik jest zarażony ideą wolności lub tzw. liberalizmu, gdyż w imię tych idei jest gotów oddać władzę. W każdym razie, cała idea samorządności jest mistyfikacją i oszustwem, i jest używana jako iluzja by pochwycić tłumy, które pozostawione samopas zawsze kończą w chaosie.zwiń

   Zdjęcie autora komentarza
   hehe

   Deutsch-Oberschlesier

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   " W moim przekonaniu nie ma Polski A i Polski B. W naszym planie każde miejsce w Polsce będzie mieć takie same szanse na rozwój "

   w moim przekonaniu nie ma łysych i owłosionych, W naszym planie...rozwiń całość

   " W moim przekonaniu nie ma Polski A i Polski B. W naszym planie każde miejsce w Polsce będzie mieć takie same szanse na rozwój "

   w moim przekonaniu nie ma łysych i owłosionych, W naszym planie każdy będzie miał włosy.
   i nie ma miejsca na niskich i wysokich . Wszyscy będą średniego wzrostu zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Odwiedziła-lecz jej nie chcą

   jark (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

   Po jakiego grzyba ona tu przyjeżdża i jeszcze te inne gorole

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama