Autostrada A4 w remoncie: Węzły w Katowicach i Chorzowie...

  Autostrada A4 w remoncie: Węzły w Katowicach i Chorzowie nieprzejezdne [OBJAZDY MAPKI]

  AS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Remont autostrady A4 w Katowicach i Chorzowie. Jak przejechać? Zobacz mapki ze schematami objazdów
  1/30
  przejdź do galerii

  Remont autostrady A4 w Katowicach i Chorzowie. Jak przejechać? Zobacz mapki ze schematami objazdów ©Arek Gola/Dziennik Zachodni

  Autostrada A4 w remoncie: Rozpoczął się remont nawierzchni autostrady A4 na łącznicach węzłów: Chorzów Batory oraz „Witosa” i „Bocheńskiego” w Katowicach. Drogowcy wymienią nawierzchnię jezdni na całej długości łącznic. Lokalnie aby poprawić nośność nawierzchni zostanie sfrezowana również warstwa wiążąca. Łącznie wyremontowana zostanie nawierzchnia na długości ponad 6 km.
  Autostrada A4 w remoncie:

  Remont autostrady A4, który się rozpoczął wieczorem 28 lipca, został podzielony na dwa etapy, a dla kierowców zostały wyznaczone objazdy.

  ZOBACZ KONIECZNIE:
  REMONT WĘZŁÓW NA AUTOSTRADZIE A4 W KATOWICACH I CHORZOWIE


  Teraz kierowcy, którzy chcą wjechać na ul. Batorego od strony Wrocławia, muszą zjechać na węźle Chorzów Batory na jezdnię zbiorczo-rozprowadzającą i kierować się zgodnie z tablicami objazdowymi (kierunek: Ruda Śląska Kochłowice, Chorzów) na „węzeł Witosa”, na którym będzie możliwość zawrócenia i wjechania na ul. Batorego drugą stroną Węzła Chorzów.

  Aby wyjechać z ul. Batorego na autostradę w kierunku Krakowa należy kierować się zgodnie z tablicami objazdowymi (kierunek: A-4 Kraków) na drogę wojewódzką 902 (Drogowa Trasa Średnicowa) i na „węzeł Bocheńskiego”. W tym czasie będzie zawężony do jednego pasa ruchu, w każdym kierunku, przejazd ul. Batorego pod autostradą A-4. Dodatkowo na ul. Oświęcimskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Batorego ruch prowadzony będzie wahadłowo.

  Drogowcy zapewniają, że prace odbywać się będą 24 godziny na dobę i ich pierwszy etap powinien się zakończyć w czwartkowy poranek.  AUTOSTRADA A4 KATOWICE SCHEMAT OBJAZDU


  Etap drugi uzależniony został od warunków pogodowych i postępu prac. Zaplanowany jest jednak na najbliższy czwartek i piątek.

  Podczas drugiego etapu prac zamknięty zostanie wjazd i wyjazd na węzeł Chorzów (Batory) z jezdni autostrady z kierunku Katowice – Wrocław. Spowoduje to wyznaczenie objazdu przez „węzeł Bocheńskiego” i drogę wojewódzką nr 902 (Drogowa Trasa Średnicowa). Natomiast wjazd na autostradę odbywać się będzie przez „węzeł Witosa”.

  Aby dostać się na ul. Batorego od strony Katowic, należy zjechać na węźle Katowice Mikołowska na jezdnię zbierająco-rozprowadzającą i kierować się zgodnie z tablicami objazdowymi (kierunek: Ruda Śląska Kochłowice, Chorzów).

  Aby wyjechać z ul. Batorego na autostradę w kierunku Wrocławia należy kierować się zgodnie z tablicami objazdowymi (kierunek: A-4 Wrocław) na „węzeł Witosa”, na którym będzie możliwość zawrócenia i wjazdu na autostradę. W tym czasie będzie zawężony do jednego pasa ruchu, w każdym kierunku, przejazd ul. Batorego pod autostradą A-4. Dodatkowo na ul. Oświęcimskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Batorego ruch prowadzony będzie wahadłowo.

  AUTOSTRADA A4 CHORZÓW SCHEMAT OBJAZDU


  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapewnia, że o kolejnych utrudnieniach będzie informować na bieżąco.


  *Wybieramy Dziewczynę Lata 2015 ZGŁOŚ SIĘ i ZAGŁOSUJ NA KANDYDATKĘ
  *Nowy sklep IKEA powstanie w Zabrzu
  *Burza na Śląsku i Zagłębiu. Po burzy Rydułtowy wyglądają jak po wojnie ZDJĘCIA + WIDEO
  *Przepis na leczo SPRAWDZONY I NAJSZYBSZY
  *Program Rolnik szuka żony 2: Rolniczka Anna będzie gwiazdą
  *Plebiscyt Fotolato 2015 WYGRAJ FANTASTYCZNE NAGRODY
  *Erotyczna bielizna i gadżety z Zabrza podbijają rynek w Arabii Saudyjskiej

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Czy to jeszcze autostrada

   i w dodatku płatna obowiązkowo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

   niczym za abonament , niechcianej poltelvizji

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama