Złodzieje z opolszczyzny złapani w Zabrzu za ptaka

  Złodzieje z opolszczyzny złapani w Zabrzu za ptaka

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z wydziału kryminalnego zabrzańskiej komendy odzyskali gołębia pocztowego rasy Becker, którego utratę zgłosił przed niespełna miesiącem mieszkaniec Żor.
  W miniony weekend w rejonie autostrady A4 miało dojść do przekazania gołębia jego właścicielowi przez mężczyzn podejrzewanych o jego przywłaszczenie. Policjanci zawiadomieni o mogącym mieć przestępczy charakter spotkaniu zabezpieczyli miejsce transakcji, podczas którego odzyskali wartego 1000 złotych gołębia. Właściciel gołębia od momentu jego utraty otrzymał w sprawie jego zguby kilka telefonów.


  Trop prowadził do jednej z miejscowości na opolszczyźnie. Zdesperowany właściciel gołębia próbował działać na własną rękę lecz rozmowy między innymi z tamtejszymi hodowcami nie przynosiły żadnego rezultatu.

  Przed kilkoma dniami mieszkaniec Żor otrzymał telefoniczną informację od anonimowej osoby, że może odzyskać gołębia. Jako miejsce spotkania wskazano jeden ze zjazdów z autostrady A4 w rejonie Zabrza. Prowadzący sprawę funkcjonariusze z Żor poprosili więc o pomoc mundurowych z Zabrza.

  Funkcjonariusze pionu kryminalnego zadziałali bardzo skutecznie. Kiedy tylko w sobotni poranek w umówionym miejscu pojawił się podejrzany samochód, a po chwili wysiadło z niego 3 mężczyzn, policjanci przystąpili do akcji. Odzyskano gołębia oraz zatrzymano mężczyzn. Okazali się nimi 16, 23 i 27-latkowie pochodzący z Brzegu oraz Wrocławia. Gołąb rasy Becker wrócił już do swojego właściciela. Dokumentacja odzwierciedlająca działanie zabrzańskich policjantów zostanie teraz przekazana do ich kolegów z Żor, którzy prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia gołębia.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  NAJBOGATSI I NAJBIEDNIEJSI POSŁOWIE Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO - ZOBACZ KONIECZNIE
  TOP 14 poszukiwanych przestępców w woj. śląskim ZOBACZ ICH TWARZE

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera


  Dyskoteka w starodawnym kinie. Tysiące chcą ją obejrzeć [FOTO, WIDEO]
  POLOWANIE NA GWAŁCICIELA. Studenci z Gliwic wzięli sprawy w swoje ręce

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   te boroki

   kopolo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 6

   dostaną dożywocie na pewno .

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama