Ważne
  Medal Europejski dla Katowice Airport za program "Fly...

  Medal Europejski dla Katowice Airport za program "Fly Silesia!"

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  W Warszawie odbyło się wręczenie wyróżnień dla produktów i usług przyznanych w ramach XXII edycji Medalu Europejskiego. Wśród nagrodzonych znalazł się program "Fly Silesia!", który jest projektem Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA.
  Program "Fly Silesia!" zainaugurowano niemalże równo rok temu. Powstał z połączenia dwóch dotychczas prowadzonych przez GTL SA projektów: "Latam z Katowic!" i "Fly to Katowice". Program "Fly Silesia!" to oferta atrakcyjnych rabatów dla pasażerów podróżujących liniami czarterowymi, niskokosztowymi i tradycyjnymi z Katowice Airport.

  Zniżki udzielane na podstawie karty rabatowej można otrzymać w wybranych punktach usługowo handlowych na terenie terminali pasażerskich pyrzowickiego lotniska.
  "Fly Silesia!" to także rabaty m.in. na nocleg w wybranych hotelach położonych na terenie województwa śląskiego, posiłki w restauracjach, wypożyczenie samochodu, usługi taxi czy też do punktów rozrywki. W przypadku tej grupy podstawą udzielenie zniżek oprócz karty rabatowej jest ważny bilet lotniczy, bądź wydruk rezerwacji lotu (w przypadku biletu elektronicznego). Szczegółowe informacje nt. programu można znaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej www.flysilesia.pl.

  Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie idei Unii Europejskiej środowisku przedsiębiorców. Medalem wyróżniane są produkty, które spełniają standardy europejskie. Nagroda jest jednocześnie rekomendacją wystawioną wyróżnionym usługom i produktom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej - Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych (reprezentowane przez ministra ds. członkostwa w UE) oraz przez Business Centre Club.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  NAJBOGATSI I NAJBIEDNIEJSI POSŁOWIE Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO - ZOBACZ KONIECZNIE
  TOP 14 poszukiwanych przestępców w woj. śląskim ZOBACZ ICH TWARZE

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera


  Dyskoteka w starodawnym kinie. Tysiące chcą ją obejrzeć [FOTO, WIDEO]
  POLOWANIE NA GWAŁCICIELA. Studenci z Gliwic wzięli sprawy w swoje ręce

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama