Śląscy laureaci Blogowej Mapy Przemian

  Śląscy laureaci Blogowej Mapy Przemian

  PS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dwa zespoły ze szkół w Tychach i Gliwicach zostały laureatami ogólnopolskiego konkursu Blogowa Mapa Przemian.
  Ewa Garbarz, Kamil Skirło, Łukasz Korsak z Gliwic za blog "Śląsk i my" www.przemianyslask.wordpress.com oraz Bartosz Makowiec, Damian Szcześniak, Maciej Cichy z Tychów za blog "Mapa przemian - Tychy" http://mapaprzemian-tychy.blogspot.com/ zajęli drugie miejsca w ogólnopolskim konkursie Blogowa mapa przemian.


  Autorzy zwycięskich blogów, którzy brali udział w konkursie "Blogowa mapa przemian", odebrali nagrody z rąk wiceministra Adama Zdziebło. Uroczystość odbyła się 6 grudnia 2011 r. w siedzibie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w Warszawie. Wzięli w niej udział laureaci, ich nauczyciele oraz przedstawiciele organizatorów konkursu ze strony Fundacji Think!

  - Jakość blogów zgłoszonych do konkursu jasno pokazuje, że jesteście bardzo dobrymi obserwatorami i dostrzegacie ogromny zakres zmian, jakie Fundusze Europejskie dokonują wokół Was. Co ważne, na blogach opisywaliście nie tylko projekty realizowane w szkołach, ale także inwestycje w infrastrukturę - drogi, odnowione starówki, baseny, parki, które poprawiają jakość życia każdego z nas - mówił podczas wystąpienia wiceminister Adam Zdziebło.

  Organizatorzy podkreślili fakt, że w tym roku do udziału w "Blogowej mapie przemian" zgłosiła się rekordowa ilość 430 uczestników. W ramach projektu poprowadzili oni aż 148 blogów. Swoich podopiecznych wspierało 174 nauczycieli, którzy w swoich szkołach przeprowadzili zajęcia na temat Funduszy Europejskich. Nadesłane na konkurs blogi wyróżniały się wysoką jakością wykonania oraz kreatywną zawartością postów, zdjęć, filmów i podkastów. Przed Jury konkursu stało niełatwe zadanie wyłonienia 9 najlepszych uczniowskich serwisów. Postanowiono wyróżnić prace, które charakteryzowały się dużą samodzielnością wpisów, niebanalnym podejściem do tematu, estetyczną stroną formalną i poprawnością merytoryczną.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  NAJBOGATSI I NAJBIEDNIEJSI POSŁOWIE Z WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO - ZOBACZ KONIECZNIE
  TOP 14 poszukiwanych przestępców w woj. śląskim ZOBACZ ICH TWARZE

  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera


  Dyskoteka w starodawnym kinie. Tysiące chcą ją obejrzeć [FOTO, WIDEO]
  POLOWANIE NA GWAŁCICIELA. Studenci z Gliwic wzięli sprawy w swoje ręce

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama