Trwa akcja DZ "Kupując pomagasz" [LISTA KIERMASZY]

  Trwa akcja DZ "Kupując pomagasz" [LISTA KIERMASZY]

  JK

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Trwa akcja DZ "Kupując pomagasz" [LISTA KIERMASZY]

  ©arc.

  Akcja Dziennika Zachodniego "Kupując pomagasz" nadal trwa. Wystarczy wybrać się na świąteczny kiermasz i kupić ręcznie wykonane ozdoby. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne np. pomoc podopiecznym świetlic środowiskowych i fundacji z całego województwa śląskiego.
  Trwa akcja DZ "Kupując pomagasz" [LISTA KIERMASZY]

  ©arc.

  W każdy czwartek w Urzędzie Miasta w Mysłowicach (ul. Powstańców 1) działacze stowarzyszenia "Skarbek" sprzedają ręcznie robione i zdobione ozdoby świąteczne. Dochód zebrany podczas kiermaszu przekazany zostanie na rehabilitację osób niepełnosprawnych.

  ŚWIĄTECZNE PREZENTY KUP NA KIERMASZU - ORYGINALNE PREZENTY

  W Myszkowie jarmark bożonarodzeniowy rusza już w piątek o godzinie 15.30. Bożonarodzeniowe ozdoby będzie można kupić w Miejskim Domu Kultury (ul. 3 Maja 15). Swoje wyroby wystawią na sprzedaż szkoły i Środowiskowe Domy Pomocy Społecznej. W ofercie będą różnej wielkości aniołki , talerzyki czy też dzbanki wykonane metodą decoupage lub wypalane z ceramiki. Kiermasz połączony będzie z koncertem kolęd.

  W Dąbrowie Górniczej przy placu z fontanną (ul. 3 Maja) w piątek ruszy IV Dąbrowski Kiermasz Świąteczny. Od godziny 14 do 18 będzie można kupić ręcznie robione dekoracje świąteczne. Każda osoba, która wybierze i kupi coś dla siebie dostanie kupon na loterię (można wylosować żywą choinkę). Przygotowano występy artystyczne a dla najmłodszych gry i konkursy.

  W Wiśle przy placu B. Hoffa od soboty do niedzieli trwać będzie świąteczny jarmark. Na chętnych czekają ręcznie wykonane ozdoby z drewna bądź koronki. W planie jest również śpiewanie kolęd oraz przejażdżka na saniach z Mikołajem.

  * CZYTAJ KONIECZNIE:

  MISS POLONIA 2011: MARCELINA ZAWADZKA [ZOBACZ ZDJĘCIA]
  QUEEN OF THE WORLD NATALIA WESOŁOWSKA [SESJA SPECJALNA]
  NAJLEPSZE PREZENTY POD CHOINKĘ - PORADNIK DZ [ZDJĘCIA I CENY] - ZOBACZ KONIECZNIE
  *Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera


  SPORTOWY TYDZIEŃ W NM: Najdrożsi piłkarze śląskich klubów [RANKING] | Najlepsza strona WWW klubu z 4. ligi | NASI ZAGRANICĄ. Historyczne transfery w piłce

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama